‏نکات مهم در سفر با هواپیما

اصولاً سفر های هوایی در عین حال که بسیار سریع می باشند و تجربه راحتی را برای شما خواهند داشت مقداری استرس نیز دارند. خصوصاً برای کسانی که کمتر اقدام به سفر با هواپیما می کنند این استرس و نگرانی بیشتر نیز هست. ما در الهام۲۴ تلاش کرده ایم مجموعه ای از دلایل که می تواند استرس زا باشد و با اطلاع از آنها می توانید با آرامش بیشتری به مسافرت بروید را شناسایی و راهکارهایی برای حل مشکلات موجود و کاهش استرس پرواز برای شما عزیزان بیان کنیم. بیشتر استرس در سفرهای هوایی ناشی از سختی هایی است که قبل از سوار شدن به هواپیما وجود دارد به همین خاطر از لحظه ورود به فرودگاه را با هم بررسی می کنیم.

نکات مهم در سفر با هواپیما

بخش امنیتی فرودگاه و بازرسی

یکی از بخش هایی که بعضاً برای دلایل غیر امنیتی مسافران مجبور می شوند ساعت ها در آنجا بمانند بخش بازرسی امنیتی فرودگاه است و همین مورد استرس و کلافه گی زیادی را به همراه خواهد داشت، این در حالی است که با رعایت برخی نکات کوچک می توانید بدون اتلاف زمان از این بخش عبور نمایید. در سفر حمل وسایل غیر ضروری و یا وسایلی که در مقصد قابل تهیه است متداول نیست و سعی کنید سبک سفر کنید. وسایل فلزی که در جیب دارید و یا وسایلی که ممکن است دستگاه های اسکنر را تحریک کند در جعبه ای که در اختیار شما قرار می دهند بگذارید. یکی از نکات مهم خصوصاً در سفرهای زیارتی مشکل ساز می شود حمل مایعات بیش از حد مجاز می باشد. حتماً هنگان تردد از دستگاه امنیتی کفش و کمربند خود را در بیاورید. رعایت این نکات کوچک کارشناسان الهام سیر می تواند باعث شود هم در زمان خود شما صرفه جویی شود و هم در زمان بقیه و استرسی هم پیدا نکنید.

نکات مهم در سفر با هواپیما

عبور از دستگاه اسکن چمدان ها

مرحله ای که می تواند به راحتی انجام شود ولی اگر نکات مربوطه را به خوبی رعایت کرده باشید. اگر مأمورین مجبور شوند که ساک ها و یا چمدان فردی را باز کنند مقداری زمان خواهد برد و هم خود آن فرد و هم دیگران معطل می شوند و همین انتظار می تواند مقداری با اعصاب شما و دیگران بازی کند. البته امیدواریم آرامش بیشتری در سفر داشته باشید. در نظر بگیرید که مأمورین وقتی از شخصی می خواهند چمدان خود را باز نماید (با توجه به عادی بودن این موضوع) فقط در حال انجام وظیفه هستند و نیازی به مقاومت و پرخاشگری نیست، بلکه می توان به خواسته آنها احترام گذاشت و و سریع تر از این مرحله عبور کرد. موارد دیگر را در بخش بعدی مقاله با ما باشید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها