یک لیوان چای دبش در تور سریلانکا

تور سریلانکا یکی از تورهای محبوب آسیا می باشد. چنانچه یکی از کشورهای آسیایی که مارکوپولو از آن با نام بهشت گرمسیری یاد کرده، سریلانکا می باشد. از دلایلی که گردشگران تور لحظه آخری سریلانکا را از دست نمی دهند، می توانیم به مزارع چای، حیات وحش، تاریخ غنی این کشور اشاره کنیم. برای بازدید از شهرهای پر از آثار باستانی در تور سریلانکا می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما و خصوصاً بلیط چارتر استفاده کنید. جاذبه های گردشگری که در این کشور پر از تعطیلات می توانید از آن بازدید کنید شامل موارد زیر می باشد.

یک لیوان چای دبش در تور سریلانکا 

شهرهای دیدنی تور سریلانکا

یکی از شهر های پر جاذبه ای که مورد توجه گردشگران در تور سریلانکا قرار می گیرد، شهر کندی می باشد. از جاذبه های این شهر می توانیم به وجود معبد معروف بودایی ها که در آن دندان بودا نگهداری می شود اشاره کنیم. موزه ای در نزدیکی معبد قرار دارد که یک فیل مومیایی شده در آن قرار ارد و برای گردشگران صحنه های مومیایی شده فیل به نمایش گذاشته می شود. برگزار شدن جشنواره های طولانی نیز از دیگر دلایل شهرت این شهر می باشد. برای بازدید از این جشن ها می توانید در هتل های این شهر اقامت کنید. از دیگر شهر های معروف تور سریلانکا، شهر کلمبو می باشد. این شهر اولین بار توسط پرتغالی ها مطرح شده است، دارای چندین فرهنگ و قومیت می باشد. جاذبه هایی مانند ساختمان ساعت و بازار پتا را می توانید بازدید کنید.

یک لیوان چای دبش در تور سریلانکا 

جاذبه های طبیعی تور سریلانکا

اگر در این تور به دنبال بهره بردن از طبیعت سرسبز هستید از باغ بریف دیدن کنید. این باغ به خاطر وجود باغچه هایی که به سبک ژاپنی ها ساخته شده است بسیار مورد توجه قرار می گیرد. از مناطق کوهستانی سرسبز که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد، پارک ملی هورتون می باشد که تنوع گوناگونی از حیوانات و گیاهان را در این منطقه می توانید مشاهده کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها