یونان گردی و چند پیشنهاد

در نوشته های قبلی به بررسی برخی از دیدنی های تور یونان اشاره کردیم و در ادامه نیز برخی دیگر از این مکان ها را اشاره خواهیم کرد. امیدواریم تا انتهای نوشتار با آژانس هواپیمایی الهام سیر همراه باشید.

یونان گردی و چند پیشنهاد

تالار گاوها و دریاچه مقدس در تور یونان

از یادگاری های دوران هلنیستی تالار گاوها می باشد که به نوعی می توان گفت برای جایگیری کشتی های خاص آن زمان ساخته شده است کشتی هایی که تریرمه نام داشتند. از این مکان بعد از جنگ های مهم برای جشن گرفتن و رقص و پایکوبی استفاده می شده است. این تالار با ابعادی ۶۷ در ۹ متری بر روی سکویی از جنس گرانیت قرار گرفته است و در حال حاضر نیز قسمت هایی از آن سالم مانده است. بر روی سر ستون های داخلی این تالار سر گاوهایی حکاکی شده است که به همین دلیل به این تالار عنوان تالار گاوها داده شده است. یکی دیگر از اماکن دیدنی یونان دریاچه مقدس می باشد که اعتقاد یونانیان بر این است که آپولو در این مکان به دنیا آمده است. در اطراف دریاچه مقدس نیز اماکنی مانند تراس شیرها وجود دارد. هر چند افسانه های دیگری نیز در مورد این دریاچه وجود دارد و یک بار هم به علت شیوع مالاریا آن را تخلیه کرده اند اما از نقاط گردشگری زیبای یونان محسوب می شود.

"یونان

موزه باستان شناسی و معبد آیسیس در تور یونان

موزه های فراوانی در یونان وجود دارد که یکی از دیدنی ترین آنها موزه باستان شناسی دلوس نام دارد که پکیجی تأثیر گذار و ارزشمند می باشد و تعداد زیادی از آثار کشف شده در یونان در این موزه قرار دارد. از مشهورترین آثار این موزه می توان به مجسمه ابوالهول و دست آپولو اشاره کرد. مورد دیگر معبد آیسیس است که در بخش جنوبی موزه باستان شناسی قرار گرفته است و قدمت آن به قرن دوم قبل از میلاد باز می گردد. بخشی از مجسمه الهه آیسیس در این معبد قرار دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها