یونان سرزمین فلاسفه و افسانه ها

یکی از دلایلی که گردشگران از تور یونان استقبال می کنند غذاهایی مانند کباب بره، ساندویچ ایرو، خوراک گوشت می باشد. برای سفر با تور یونان می توانید بلیط چارتر رزرو کنید. جاذبه های مانند سواحل بی نظیر، کوه های سخت، تپه های سفید در تور یونان باعث می شود تا گردشگران به دنبال تور لحظه آخری به این کشور باشند. از جاذبه های دیدنی تور یونان می توانیم موارد زیر را نام ببریم.

یونان سرزمین فلاسفه و افسانه ها 

آکروپولیس در تور یونان

دیدنی ترین بخش تور یونان در شهر آتن قرار دارد. آکروپولیس تپه سنگی که از سه معبد تشکیل شده و معبد پارتنون به خاطر داشتن ستون ها، سنگ فرش ها، کتیبه های تاریخی شهرت یافته است. جاذبه دیگری که در تور یونان از آن بازدید می شود موزه ای است که به دست برنارد چومی، معمار سوئیسی ساخته شده است. این موزه شامل مجسمه هایی از انسان های زمان باستان می باشد و مصالح به کار رفته در ساخت این بنا شیشه و فلز است.

 سانتورینی یونان

یکی از جزایر تور یونان که گردشگران برای گذراندن ماه عسل انتخاب می کنند، جزیره سانتورینی می باشد. زیبایی این جزیره به خاطر وجود خانه های و هتل های مکعبی شکل سفید می باشد. از سرگرمی های جزیره می توانیم به شنا کرده در سواحل شنی اشاره کنیم.

یونان سرزمین فلاسفه و افسانه ها 

شهر تاریخی دلفی و میکونوس

از شهر هایی که در تور یونان مورد استقبال قرار می گیرد می توانیم، به شهر دلفی اشاره کنیم. این شهر به خاطر وجود دره ای به اسم آپولو، معبد های زیاد و اوراکل افسانه ای به شهر مقدس شهرت یافته است. اگر به دنبال یک جزیره لوکس می گردید بازدید از میکونوس را از دست ندهید. این جزیره به خاطر رستوران هایی که غذاهای دریایی متنوعی طبغ می کنند، هتل های لوکس، و سالن های موسیقی به این شهرت رسیده است. از جاذبه هایش می توانیم سواحل شنی، کلیسای سفید را نام ببریم.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها