یادگارهای ایران باستان در تور فومن

از شهر های شمالی ایران که گردشگران ایرانی در تور داخلی از آن به خاطر وجود باغ ها، شالیزار ها و مناظر سرسبز زیاد دیدن می کنند، شهر فومن می باشد. برای لذت بردن از آب و هوای بی نظیر و غذاهای لذیذ این شهر ادب و شاعری در تور فومن می توانید از رزرو تور ارزان و تور لحظه آخری فومن استفاده کنید و تور فومن را از دست ندهید. معروف ترین جاذبه های تور فومن شامل موارد زیر می شود.

یادگارهای ایران باستان در تور فومن

قلعه رودخان در تور فومن

از جاذبه های تاریخی که مورد توجه گردشگران تور فومن قرار می گیرد قلعه تاریخی رودخان می باشد. قلعه ای که قدمتش به دوران ساسانیان باز می گردد و در طول تاریخ هیچ گاه توسط دشمنان فتح نشده است و داستان این قلعه در تور فومن از شنیدنی های جذاب این تور می باشد. قلعه شامل بخش های مختلفی مانند حمام، حوض، آبریزگاه، ارگ، برج دیده بانی می باشد که راهنماهای تور فومن به صورت کامل برای توریست ها معرفی خواهند کرد.

یادگارهای ایران باستان در تور فومن

پارک فومن و روستای فوشه

در تور فومن می توانید پارک فومن را برای استراحت انتخاب کنید، که علاوه بر سرسبزی می توانید از مجسمه هایی با چهره دختران که نماد زنان زحمت کش این سرزمین است بازدید کنید. از روستاهای معروف شهرستان فومن می توانیم به روستای فوشه اشاره کنیم. طبیعت سرسبز و وجود درختان متنوع مانند افرا، لرگ،راش، توسکا به زیبایی های اطراف این روستا افزوده است.

یادگارهای ایران باستان در تور فومن

غار خون و بقعه سبز بقا

گردشگران تور فومن علاقه مند به کوه نوردی می توانند در تور فومن از غار خون دیدن نمایند. قدیمی بودن غار و طبیعت بکری که در اطراف غار وجود دارد به زیبایی های غار افزوده است. در شهر شنبه امامزاده سبز بقا قرار دارد که گردشگران برای زیارت از این امامزاده و آرامگاه شهدای هشت سال دفاع مقدس از شهر شنبه دیدن می کنند. مردم محلی با بستن پارچه های سبز به درخت قدیمی «آقادار» به این امام زاده توسل می جویند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها