گویلین شهر افسانه ای چین

یکی از کشورهای آسیایی که سالانه مورد بازدید گردشگران و توریست ها در تورهای خارجی قرار می گیرد، کشور چین است. برای سفر به تور چین می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط چارتر استفاده کنید. در این کشور هتل هایی برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده که همه امکانات لازم را برای گذراندن شبی آرام در کنار خانواده را برای شما مهیا می کند. در نوشته زیر زیباترین اماکن گردشگری تور چین را معرفی می کنیم.

گویلین شهر افسانه ای چین 

شرایط جغرافیایی گویلین در تور چین

شهر گویلین در کشور چین قرار دارد و تور چین مورد بازدید قرار می گیرد، این شهر بین دو دو رودخانه و چند دریا قرار گرفته است. طبیعت بکر و منحصر به فرد گویلین چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. نام این شهر زیبا گل های رنگارنگ گرفته شده است.

تپه ها و شالیزارها در تور چین

از جاذبه های دیدنی گویلین در تور چین می توانیم به شالیزارهای برنج اشاره کنیم، صخره ها و سنگ های این منطقه به شکل خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و زیبایی بی نظیری را ایجاد کرده است. ایرانی ها هم استقبال زیادی از تورهایی گویلین می کنند. دیدنی ترین منظره ای که توسط گردشگران تور چین مورد بازدید قرار می گیرد باغ های از انواع مختلف گل های رنگارنگ و زیبا است که صحنه ای خارق العاده را ایجاد می کند.

گویلین شهر افسانه ای چین 

غذاهای گویلین در تور چین

این کشور آسیایی جمعیت زیادی را در خود جای داده است و با وجود جمعیت زیاد روز به روز در حال پیشرفت و ترقی می باشد. غذا در هر کشوری به نوعی معرف آن کشور می باشد، از غذاهایی که در تور چین می توانید مزه آن را بچشید می توانیم به رشته برنجی، کوفته پخته شده، برگ بامبو با سس چیلی اشاره کنیم. برای سوغاتی هم می توانید ادویه ها خوش عطر و بو چینی را برای دوستان خود خریداری کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها