گردشگری وحشت در آسیا

در گردش با تور مسافرتی و یا خارج از تور و با خانواده و دوستان انتظار دیدن زیباترین و محبوب ترین جاذبه ها را داریم اما همیشه اینطور نیست و گاهی با مناطقی مشهور اما زشت یا ترسناک رو به رو می شوید که شاید باب میل اکثر گردشگران و به خصوص گردشگرانی که از تور داخلی استفاده می کنند نباشد. در این متن به معرفی این مناطق صرفاً در آسیا می پردازیم.

گردشگری وحشت در آسیا 

سفر به ورودی جهنم در ترکمنستان

در یکی از استان های ترکمنستان به نام آخال روستای دروازه قرار دارد که در نزدیکی این روستا میدانی وجود داشت که بعد از حفاری برای پیدا کردن چاه های نفتی ریزش کرد و گودال بزرگی از آتش را به وجود آورد. این گودال که حدود نیم قرن است که همچنان می سوزد به یکی از ترسناک ترین نقاط دیدنی جهان تبدیل شده است و گردشگران زیادی با تور گردشگری از آن دیدن می کنند اما باید توجه کرد که فاصله خود را تا لبه گودال زیاد نکنید زیرا گرما و نیز گازهای متصاعد شده از این آتش سبب مسمومیت می شود. 

روستای ناگورو در کشور ژاپن

ناگورو کوچکترین دهکده در ژاپن می باشد و تعداد بسیار زیادی عروسک های بزرگ در اینجا وجود دارد که به سبک انسان طراحی شده اند و لباس های محلی این کشور را به تن دارند. اهالی این دهکده که برخی ازآن ها از اینجا مهاجرت کرده اند و برخی نیز فوت شده اند کم کم رو به کاهش می رفت که یکی از این اهالی شروع به ساختن این عروسکای انسان نما کرد و این باعث شد با گذشت زمان تعداد این عروسکها چندین برابر انسان های دهکده شود و در بازید از این دهکده نوعی وحشت و بی روحی را لمس کرد. بازدید از این دهکده بر اساس میل گردشگران در برنامه تور خارجی قرار می گیرد.

گردشگری وحشت در آسیا 

آکیگاهارا یا جنگل خودکشی در ژاپن

جنگل آکیگاراها بسیار پر دار و درخت می باشد و به جنگل خودکشی نیز مرسوم است زیرا این جنگل در رده دوم مکان های خودکشی در جهان قرار دارد. به دلیل خود کشی های زیادی که در این جنگل صورت گرفته نوعی ترس و وهم بر دل گردشگرانی که با تور به اینجا می آیند می نشیند.توصیه می شود به دلیل بزرگی این جنگل و تشابه مسیرهایش حتما با تور الهام سیر و لیدر به اینجا بیاید تا مسیر را گم نکید و سردرگم نشوید.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها