گردشگری در مرکز ایران با تور تهران و البرز

یکی از شهرهای ایران که مورد بازدید گردشگران در تور تهران و کرج و توریست هایی که با تور خارجی به نقاط مرکزی ایران سفر می کنند، قرار می گیرد، شهر زیبای کرج می باشد که می توانید در کنار تور تهران به این شهر نیز سفر کنید. شهر کرج جاذبه های دیدنی فراوانی دارد و به پایتخت ایران نزدیک است و تعداد زیادی تور گردشگری در کنار تهرانگردی برنامه هایی را نیز برای بازدید از مناطق گردشگری زیبای استان البرز نیز تدارک می بینند که در زمره تور ارزان قرار می گیرد و مشتریان زیادی نیز دارد.

گردشگری در مرکز ایران با تور تهران و البرز 

باغ ها و بام کرج و بازینو در تور البرز

یکی از باغ های کرج که در جهانشیر قرار دارد باغ فاتح می باشد که این باغ درختان تنومند و قدیمی و گل کاریهای زیبایی وجود دارد که چشم هر بیننده ای را مجذوب می کند و در تور کرج مورد بازدید قرار می گیرد. دومین باغ مورد بازدی باغ گلها است که در این باغ بیش از سیصد نوع گل مختلف وجود دارد و در کنار آن تفریحگاهی برای خانواده ها شامل رستوران، پارک بازی، آبشار و کافی شاپ می باشد. یکی از مکان های مورد بازدید در این تور گردشگری بام کرج است که دامنه کوه عظیمه می باشد و گردشگرانی که می خواهند ساعاتی را در سکوت و آرامش به سر ببرند بهتر است از این مکان دیدن کنند. اگر در این تور به دنبال سرگرمی و بازی هستید می توانید از شهر بازی بزرگ ایران که در کرج قرار دارد دیدن کنید. این شهربازی شامل وسایل سرگرم کننده برای افراد بالای سه سال است.

گردشگری در مرکز ایران با تور تهران و البرز 

امام زاده طاهر در تور کرج

برای دیدن از همه جاذبه های شهر کرج می توانید در هتل های این شهر اقامت کنید و بعداز گذراندن شبی آرام و رفع خستگی از دیگر زیبایی های کرج دیدن کنید. امام زاده طاهر در نزدیکی باغ سیب مهر شهر قرار گرفته این امام زاده مربوط به دوران صفوی می شود. در محوطه امام زاده افراد مشهوری مانند غلام الحسین بنان، احمد شاملو و حسن کامکار به خاک سپرده شده اند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها