گردشگری در جزایر مصنوعی و مُدرن دبی

شهر دبی دلایل زیادی برای جذب توریست دارد و با قاطعیت در سالیان اخیر در زمینه توریسم و تور گردشگری حرف اول را در منطقه زده است. یکی از دلایل مهم جذابیت تور دبی برای گردشگران به خاطر جزایر مصنوعی اما زیبای دبی می باشد، به صورتی که گردشگران از سراسر جهان برای دیدن این جزایر با ثبت نام در تور امارات وارد دبی می شوند. در این متن برخی از این جزایر را معرفی می کنیم.

گردشگری در جزایر مصنوعی و مُدرن دبی 

جزیره پالم جمیرا و نخل دیره بزرگترین جزیره مصنوعی

جزیره مصنوعی پالم جمیرا اولین پروژه ی عمرانی در جهت ساخت جزایر مصنوعی است که بسیار هم زمان بر بوده و ساختش حدود ده سال به طول انجامیده است. این جزیره به هدف اصلی خود که جذب گردشگران با تور خارجی می باشد رسیده است و باعث رونق یافتن چرخ اقتصاد دبی شده است. پالم جمیرا یا نخل جمیرا علاوه بر اینکه یک مکان تفریحی می باشد به عنوان یک بهشت کوچک برای ساکن شده مردم دبی نیز شناخته می شود. در این جزیره برج ها و ویلا ها و هتل هایی برای اقامت گردشگران وجود دارد که بسیار مجهز می باشند. بزرگی جزیره نخل دیره قابل مقایسه با نخل جمیرا و نخل جبل علی نمی باشد. پروژه نخل دیره حدود سیزده سال است که در دست اجرا می باشد و هنوز هم ناتمام مانده است. در نخل جمیرا ویلاها و هتل های لوکس و شیک بسیاری در دست احداث است تا بتواند هر چه بیشتر راحتی و آسایش را به گردشگران خود هدیه دهد.

گردشگری در جزایر مصنوعی و مُدرن دبی 

جزیره نخل جبل علی و مجمع الجزایر جهان در تور دبی

جزیره نخل جبل علی یکو نیم برابر نخل جمیرا می باشد و امکانات بیشتری نسبت به آن دارد. در جزیره نخل جبل علی علاوه بر پارک های آبی دارای مراکز خرید بسیار زیادی می باشد. خانه های آبی این جزیره مصنوعی باعث محبوبیت هر چه بیشتر آن در نزد تور مسافرتی و تورهای گردشگری که از اقصی نقاط جهان به دبی آمده اند می شود. مجمع الجزایر دبی که در نزدیکی نخل جمیرا واقع شده است دارای ویلاها هتا ها و برج های مسکونی و تجاری و مراکز خرید لوکس می باشد که دبی را به یک شهر پرجاذبه تبدیل کرده است و در جذب تور موفق تر از سایر جزایر مصنوعی بوده است.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها