کویر مهربانی با تور کرمان

یکی از شهرهای پر جمعیت در جنوب کشور، استان کرمان می باشد. این شهر به خاطر وجود آتشکده ها و مساجد بسیار مورد توجه گردشگرانی که با تور خارجی به کشورمان سفر می کنند قرار می گیرد. برای سفر با تور کرمان راه های مختلفی مثل قطار، سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما و بلیط چارتر و سفر زمینی با اتوبوس وجود دارد. در متن زیر جاذبه های تاریخی و گردشگری این تور کرمان را معرفی می کنیم.

کویر مهربانی با تور کرمان 

حمام و مسجد گنجعلی در تور کرمان

از جاذبه های تاریخی این تور لحظه آخری گردشگری می توانیم به بازدید از حمام گنجعلی اشاره کنیم. این حمام مربوط به دوران صفویه می باشد و اکنون به عنوان موزه مردم شناسی معروف است. جاذبه تاریخی دیگر مسجد گنجعلی می باشد که توسط گنجعلی خان برای اقامه نماز ساخته شده است. گنبد مسجد از تعداد زیادی نورگیر تشکیل شده است.

روستای میمند و تور کویر شهداد

یکی از روستاهایی که در تور کرمان مورد استقبال قرار می گیرد، روستای میمند نام دارد. خانه های این دوستا در دل کوه قرار دارند و سکونت داشتن مردم روستا در این خانه های سنگی به جذابیت این روستا افزوده است. یکی از کویر هایی که به خاطر داشتن کلوت های منحصر به فرد شهرت یافته است ،کویر شهداد می باشد. گرشگران می توانند در این تور کویر؛ شتر سواری، موتور سواری و ماشین سواری در کویر را می توانید تجربه کنید.

کویر مهربانی با تور کرمان 

جاذبه های گردشگری تور کرمان

از دیگر آثار باستانی کرمان می توانیم به ارگ راین اشاره کنیم. ای بنای قدیمی به دوره ساسانیان مربوط می شود و شامل بخش هایی مانند اسطبل، بازار و زورخانه می باشد. یکی از دریاچه های معروف ایران که در شهر کرمان قرار دارد، دریاچه مخرگه می باشد. این دریاچه به خاطر شفافیت به آیینه طبیعی شهرت دارد. قلعه معروفی که در شهر کرمان قرار دارد و به الهه زیبایی آناهیتا تعلق دارد، قلعه آناهیتا می باشد. این قلعه در میان صخره های زیبا قرار کرفته است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها