کوه های جذاب گردشگری جهان

کوه های دیدنی جهان

کوه های دانکسیا لندفرم در چین یکی از اماکن گردشگری جذاب می باشد. در یکی از مناطق کشور چین کوه های رنگارنگی وجود دارد که همانند تابلوی نقاشی چشم نواز است. این کوه ها که به علت نوع خاک و نیز برخی مواد موجود در خاک اینگونه رنگ گرفته اند بخشی عظیمی از کوه های رنگارنگ جهان را به خود اختصاص داده اند. با الهام۲۴ همراه باشید. رنگ های مختلفی از جمله قهوه ای، سفید، قرمز، آبی و غیره به صورت لایه لایه در کوه های دانکسیا لندفرم دیده می شود که نشان از خارق العاده بودن آفریننده آنهاست و گردشگرانی را که از سراسر دنیا که به چین آمده اند انگشت به دهان کرده است.

کوه های جذاب گردشگری جهان

کوه اوسانگاته پرو

در کشور پرو کوه رنگارنگ اوسانگاته در کنار طبیعتی زیبا خودنمایی می کند. کوه اوسانگاته از رنگ های متنوعی همچون قرمز، سفید، زرد، قهوه ایی، سیاه، آبی و سبز تشکیل شده است که این رنگها مانند کیک خامه ای لایه لایه و از هم تفکیک شده اند. کوه رنگارنگ اوسانگاته در میان بومیان منطقه کوزکو مکانی مقدس و مذهبی بوده است و مردم در آنجا برای عبادت حضور پیدا می کنند و نذرهای خود را به این کوه می بخشند به همین لحاظ زائران زیادی معمولا در آنجا دیده می شوند. این منطقه شب هایی همانند شب های کویر دارد که در آسمان آن میلیاردها ستاره به تماشاچیان خود چشمک میزنند و صحنه ای دیدنی را برای گردشگران داخلی و گردشگران خارجی رقم می زنند.

کوه های جذاب گردشگری جهان

کوه های هورنورکال آرژانتین

از دیگر کوه های رنگارنگ و جالب توجه می توان به کوه های هورنوکال که در شمال کشور آرژانتین قرار دارد اشاره کرد که وسعت زیادی دارند. کوه های هورنوکال شاید به اندازه کوه های دانکسیا رنگارنگ نباشد اما زیبایی این کوه ها کمتر از کوه های دانکسیا نیست و همیشه مشتاقان زیادی دارند که بیشتر آنها را گردشگران خارجی و نیز زمین شناسان و طبیعت دوستان تشکیل می دهد. رنگ ک.ه های هورنورکال بیشتر خاکستری، قرمز آجری، آبی و سفید است و برای دیدن آنها باید ارتفاعی ۵هزار متری را با خودرو شخصی پیمود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها