کوالالامپور پایتخت گل آلود

بزرگترین شهر مالزی کوالالامپور است که پایتخت اصلی و قلمرو این کشور نیز به شمار می آید. کوالالامپور در مرکز ایالت سلانگور و در دامنه کوه ها و در محل به هم رسیدن رودخانه کلانگ به رودخانه گمباک قرار دارد و به همین علت به آن پایتخت گل آلود مالزی هم می گویند. کوالالامپور به دلیل استوایی بودن و نیز در کنار کوه و رودخانه بودن و بارش باران زیاد دارای آب و هوای خوبی برای مسافرت در تمام فصول سال مناسب است و در تمام فصول سال پذیرای تعداد زیادی تور خارجی بسیاری است.

کوالالامپور پایتخت گل آلود
 

کوالالامپور شهری مدرن با فستیوال های قومی

با اینکه قدمت این شهر به یک قرن نمی رسد اما پیشرفت قابل توجهی داشته است و تور کوالالامپور را به یکی از پر مخاطب ترین تورهای آسیایی بدل کرده است. اکثریت مردم این شهر قومیت مالایی دارند ولی وجود قومیت های چینی و هندی به چشم می خورد. اگر در ماه ژانویه به این شهر سفر کنید می توانید از دیدن فستیوال های پر شور چینی ها که به مناسبت کریسمس برگزار می شود لذت ببرید. برای بازدید از این شهر گردشگری راه های مختلفی در پیش روی تورهای مسافرتی وجود دارد و براحتی می توان از بیشتر نقاط دنیا به صورت هوایی، دریایی، زمینی و با قطار به این شهر که در قلب جنوب شرقی آسیا است آمد

جاذبه های گردشگری کوالالامپور

از جاذبه های طبیعی و گردشگری تور کوالالامپور می توان به آکواریوم کوالالامپور، پارک پروانه کوالالامپور، غار میمون ها، پارک آبی سان وی لاگون، ارتفاعات گنتینگ، بوکیت بینتانگ اشاره کرد و از اماکن تاریخی می توان برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور، برج کی آل موزه های هنری اسلامی، مسجد نگارا و محله چینی ها را برشمرد که هر کدام جذابیت بسیاری برای گردشگران خارجی که با تور خارجی به این شهر زیبا آمده اند دارد.

 کوالالامپور پایتخت گل آلود

هتل های کوالالامپور

در کوالالامپور هتل های لوکس بسیاری همچون هتل کنکورد، هتل گرند سیزن، هتل رویال چولان، هتل رویال بینتانگ، هتل سری پاسیفیک، هتل دریاچه فلامینگو، هتل کروس و … وجود دارد که دارای تمامی امکانات برای استراحت و گذراندن یک روز عالی را برای مسافران دارند و از بهترین هتل های آسیا نیز به شمار می روند. فرودگاه بین المللی کوالالامپور بهترین فرودگاه مالزی می باشد و دسترسی به قطار و تاکسی برای رفتن به مرکز کوالالامپور را دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها