کلوچه و چای ایران در تور لاهیجان

شهر لاهیجان و به عبارت بهتر تور لاهیجان یکی از شهرهای شمال ایران است که به خاطر طبیعت سرسبز مورد توجه گردشگران تورهای داخلی و توریست های خارجی که با تور به شمال ایران سفر می کنند، قرار می گیرد. برای دیدن از مزارع چای لاهیجان می توانید با رزرو بلیط چارتر به این شهر سفر کنید. استقبال از تور لحظه آخری لاهیجان به خاطر طبیعت بکر و آب و هوای مناسب این شهر شمالی است. در متن زیر تعدادی از جاذبه های تور لاهیجان را معرفی می کنیم.

کلوچه و چای ایران در تور لاهیجان 

اماکن گردشگری در تور لاهیجان

یکی از جاذبه های که در تور لاهیجان مورد بازدید قرار می گیرد، بقعه شیخ گیلانی می باشد. این آرامگاه در روستای شیخانه در دامنه کوه واقع شده و طبیعت دلنواز اطراف آرامگاه بسیار چشم نواز است. از جاذبه های مورد توجه گردشگران می توانیم به کوه شیطان که شهر لاهیجان واقع شده است اشاره کنیم. این کوه به خاطر وجود شمشاد های سبز طبیعت بی نظیری دارد. برای بازدید از همه جاذبه های شهر بهتر است از قبل نسبت به رزرو هتل اقدام کنید. در این تور گردشگری از استخری که از آبشار شیطان کوه به وجود آمده بازدید می شود. این فضای تفریحی به دستور شاه عباس ساخته شده است. وجود جاذبه طبیعی شیطان کوه باعث به وجود آمدن بام سبز بر بلندای این کوه شده است، بهره بردن از زیبایی مزارع چای و باغ های اطراف شیطان کوه باعث توجه گردشگران به بام سبز لاهیجان می شود.

کلوچه و چای ایران در تور لاهیجان 

روستاهای زیبای تور لاهیجان

روستای چی چی نی کوتی در تور لاهیجان یکی از روستاهای لاهیجان که در این تور گردشگری مورد بازدید قرا می گیرد، روستای زیبای چی چی نی کوتی می باشد. نام این روستا به معنی لانه گنجشک می باشد، طبیعت اطراف روستا به خاطر دست نخوره بودن بسیار چشم نواز است .در جنگل های اطراف روستا می توانید حیواناتی مانند خرس قهوه ای، خوک، روباه، شغال و کفتار را می توانید از نزدیک ببینید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها