کلمبو شهر زیبایی آسیایی

گردشگران به هر کشوری به قصد دیدن جاذبه ای خاص سفر می کنند، شاید اسقبال گردشگران سریلانکا از تور کلمبو به دلیل وجود جاذبه های تاریخی باشد. گردشگران می توانند با رزرو بلیط هواپیما و یا تور لحظه آخری این شهر زیبا در هزینه های خود صرفه جویی کنند. در تور کلمبو می توانید روزها را با دیدن جاذبه طی کنید و شب ها را در هتل مناسب اقامت داشته باشید. جاذبه های کلمبو شامل موارد زیر می شود.

کلمبو شهر زیبایی آسیایی 

مکان های مذهبی در تور کلمبو

در تور کلمبو می توانید ببینید که تعداد معبد ها بر خلاف شهر های ایران از مساجد بیشتر می باشد، چرا که بیشتر در این شهر هندو ها و بودایی ها زندگی می کنند. معبد کویل معروف ترین معبد هندو ها می باشد و از مساجد این شهر می توانیم به «Pettah» و « Wolvendaal» اشاره کنیم.

معبد گانگارایاما

گردشگران تور کلمبو حتماً در سفر خود به شهر کلبمو از معبد گانگارایاما بازدید و زیارت می کنند. این معبد معروف در خیابان جیناتارانا قرار گرفته است و از قسمت های مختلفی مانند موزه و کتابخانه تشکیل شده است. شاید اصلی ترین دلیل بازدید کنندگان تور کلمبو دیدن آثار عتیقه و وسایل ارزشمندی باشد که در این معبد وجود دارد.

کلمبو شهر زیبایی آسیایی 

پارک ویهارامادوی

از جاذبه های شهر کلمبو می توانید پارک دارچین را معرفی کنیم که به خاطر زیبایی خاصی که دارد مورد توجه قرار می گیرد. در تور کلمبو برای دیدن باغ وحش حیوانات و لذت بردن از از قطار سواری باید از پارک ویهارامادوی دیدن کنید. این پارک توسط انگلیسی ها پارک ویکتوریا نامگذاری شده است.

پولونارو در تور کلمبو

در تور کلمبو می توانید از شهری بازدید کنید که شما را به دل تاریخ می برد، این شهر تاریخی به خاطر داشتن جاذبه های تاریخی ارزشمند مورد توجه گردشگران قرار می گیرد. قدمت طولانی شهر و آثار به جا مانده از آن دوران شگفت انگیز می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها