کشور گینه و تور اقیانوس آرام

کشور پاپوآ گینه نو کشوری کوهستانی در اقیانوس آرام و قاره اقیانوسه که به خاطر طبیعت بکر و زیبایی های چشم نوازش مورد توجه گردشگران تور خارجی و تور داخلی قاره استرالیا قرار می گیرد. در این کشور و تور گینه مردم به دور از تمدن و شهر گزینی هستند و بیشتر مردم به صورت طایفه ای زندگی می کنند. برای سفر به این کشور زیبا می توانید از هواپیما و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. در متن زیر توضیحی مختصر درباره جاذبه های که در این تور گردشگری از آنها دیدن می شود را ارائه می کنیم.

کشور گینه و تور اقیانوس آرام 

جزایر لوسانسای و جزایر پاناسیا

اولین جزیره مورد بازدید این تور جزیره لوسانسای از مجمع الجزایر بکر در منطقه خلیج میلنه در جنوب شرقی گینه می باشد. صخره های باشکوه و ساحل شنی سفید منظره شگفت انگیز و باور نکردنی را ایجاد می کند. برای بهره بردن از تمام زیبایی های این جزیره کافی است یک پرواز هوایی بر سطح جزیره داشته باشید. اگر به دنبال فضایی آرام هستید بهتر است از جزایر پاناسیا دیدن کنید که به خاطر شن های سفید رنگ و فیروزه ای و یکی شده با دریا مکانی آرام و جذاب را به وجود آورده است. الهام سیر ارائه دهنده انواع تور در ایران .

کشور گینه و تور اقیانوس آرام 

دیگر اماکن گردشگری تور گینه

یکی از مکان هی دیدنی تور گینه ایسترن فیلدرز است که جزیره ای در زیر دریا می باشد و مورد توجه گردشگرانی که به غواصی علاقه دارند قرار می گیرد. در این جزیره زیبا می توانید انواع موجودات دریایی شامل لاک پشت، ماهی های رنگارنگ، کوسه، نهنگ و موجودات ناشناخته دیگری را ببینید. از کوهای مورد بازدید این تور گردشگری می توان به کوه مایکل که یک کوه آتشفشانی فعال است اشاره کرد، به خصوص برای گردشگرانی که به کوه نوردی علاقه دارند دیدن صخره های رنگارنگ این کوه خالی از لطف نیست. از دیگر آتشفشان های  فعال می توان کوه تاووروور را نام برد که به خاطر فوران های متعدد، چشمه های آب گرم و منظره چشم نوازش شهرت دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها