کشور تزارها و سرزمین یخ ها در تور روسیه

از کشورهایی که به خاطر جاذبه های تاریخی و اکوتوریستی مورد توجه گردشگران تور داخلی و تور خارجی قرار می گیرد، می توانیم به تور روسیه اشاره کنیم. بسیاری از گردشگران برای حداقل یک بار امتحان کردن غذاها و دسرهای این کشور با رزرو بلیط هواپیما و بلیط لحظه آخری به روسیه سفر می کنند. تور روسیه کشوری که در خاطر ایرانیان به کشور تزارها، کمونیست ها و سرزمین یخهایی که جلوی هیتلر را گرفتند شناخته می شود. از مهم ترین جاذبه های تور روسیه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

کشور تزارها و سرزمین یخ ها در تور روسیه 

دریاچه بایکال در تور روسیه

یکی از معروف ترین دریاچه های آب شیرین در تور روسیه قرار دارد که تعداد زیادی تور گردشگری از آن بازدید می کنند. این دریاچه به خاطر داشتن آب شیرین گونه های منحصر به فردی از ماهی ها و جانوران آبزی مانند فک ها و خوک ها را در خود جای داده است. این دریاچه پهناور در نزدیکی بوریاتیا قرار گرفته است.

دره آب فشان ها در تور روسیه

یکی از جاذبه هایی که در تور روسیه مورد بازدید قرار می گیرد، دره آب فشان ها می باشد. این دره به خاطر داشتن چشمه های آب گرم و تعداد زیاد اب فشان شهرت یافته است. برای بازدید از این دره باید با بالگرد به آن پرواز کنید.

کشور تزارها و سرزمین یخ ها در تور روسیه 

کاخ پترگوف و مجسمه یاد بود

در این تور از مجسمه ای که به یاد افراد کشته شده در جنگ جهانی دوم ساخته شده است بازدید می شود. این مجسمه به شکل یک زن می باشد و به خاطر بلندی در کتاب گینس به ثبت رسیده است. از جاذبه های تاریخی تور روسیه که مورد بازدید گردشگران قرار می گیرد می توانیم به کاخ پترگوف که به دست سنت پترزبورگ ساخته شده است اشاره کنیم.

ستون های سنگی

از جذابیت های طبیعی که در روسیه می توانیم مشاهده کنیم ستون های سنگی است، که احتمالا به دست طبیعت طراحی شده است. این ستون های در منطقه کومی قرار دارد و بلندترین ستون بالای چهل متر ارتفاع دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها