کرواسی گردی

تور کواسی، یکی از کشور هایی که سالانه توسط گردشگران با تور اروپا و تور خارجی مورد بازدید قرار می گیرد، می باشد. برای سفر به این کشور پر جاذبه می توانید از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. الهام سیر در متن زیر درباره جاذبه های دیدینی و غذاهای تور کرواسی صحبت خواهد کرد و امیدواریم ما را همراهی کنید.

کرواسی گردی

شهرها و جزایر مهم کرواسی

یکی از شهرهای کرواسی که در تور کرواسی مورد بازدید قرا می گیرد، دوبرونیک نام دارد. این شهر ساحلی که به خاطر دست نخوره بودنش شهرت یافته توسط افراد مشهور برای گذراندن تعطیلاتی آرام مورد استقبال قرار می گیرد. پایتخت کشور کرواسی شهر زاگرب، که شهری قدیمی و به سبک قرون وسطی می باشد. در تور کرواسی می توانید غذاهایی مانند دالماسی و ایستریا که غذاهای معروف ایتالیایی هستند را بچشید. شهر دیگری که در تور کرواسی مورد بازدید قرار می گیرد، شهر روگریر می باشد. روریگر به خاطر بناهای منحصر به فردی که دارد توسط یونسکو مورد حفاظت قرار می گیرد. از جزایر دیدنی که در این تور مورد بازدید قرار می گیرد می توانیم به جزیره پاگ اشاره کنیم. طبیعت دست نخورده و زیبای این جزیره چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. طولانی ترین ساحل با دریای آدریاتیک در این جزیره قرار دارد، که می توانید از آرامش راه رفتن بر روی ماسه های تمیز لذت ببرید.

کرواسی گردی

خرید در کرواسی

اگر قصد خرید در تور کرواسی را دارید می توانید از مرکز خرید سیتی سنتر، اونیو مال و اسپلیت استفاده کنید. برای اقامت گردشگران در این کشور هتل های هالیدی، استلا، مووی، سنترال هاستل در نظر گرفته شده است و همه امکانات لازم برای آسایش گردشگران و توریست ها در این هتل ها فراهم شده است. یکی از سواحل بی نظیر کرواسی ساحل زلاتنی می باشد که یکی از سواحل مشهور و زیبای اروپا به حساب می آید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها