کرابی شهری ساحلی و کوهستانی در تایلند

کشور تایلند دارای استان های زیبا و جاذبه های گردشگری فراوانی است و تور تایلند از تورهای پر مخاطب در نزد ایرانیان می باشد. شهر کرابی که مرکز استان کرابی می باشد شهری با سواحل و کوهستان های بکر می باشد که توریست های خارجی از طریق تور خارجی یا تور نوروزی می توانند از آن دیدن کنند. برای دیدن جاذبه های گردشگری کرابی می توان با رزرو بلیط هواپیما و یا قطار به اینجا سفر کرد.

کرابی شهری ساحلی و کوهستانی در تایلند 

جزیره چشم نواز کو فی فی جزیره ای مدرن

جزیره کو فی فی به دو بخش کو فی فی دون که بزرگترین جزیره و کو فی فی لی کوچکترین جزیره می باشد، تقسیم شده است. این جزایر بارها توسط بالا آمدن آب تخریب شده است اما هر بار زیباتر و مدرن تر از قبل بازسازی شده است. جالب است بدانید که در کرابی برج های بلند نمی بینید زیرا برای حفظ چشم اندازهای طبیعی این شهر اجازه ساخت سازه ها و هتل های بلند به مهندسان و معماران داده نمی شود.

فان پارک و فیل سواری

کرابی دارای جنگل های انبوه و سرسبز می باشد که در این جنگل ها پارکی زیبا وجود دارد. یکی از تفریحات هیجان انگیز و پرنشاط در این پارک زیپ لاین می باشد این زیپ لاین ها برای تمامی سنین مناسب می باشد. تفریحی که در کمتر تفرج گاه های گردشگری دیده می شود فیل سواری است که به دلیل متفاوت بودن بسیار مورد علاقه گردشگران خارجی که با تور تایلند و یا حتی گردشگران بومی که با تور داخلی سفر می کنند، است. در بستر این پارک رودخانه پهناور با آب شیرین و خنک وجود دارد که به این پارک زیبایی دوچندان بخشیده است.

کرابی شهری ساحلی و کوهستانی در تایلند 

پارک پینت بال و ماشین سواری

پارک پینت بال برای جوانان بسیار مهیج و پر از شور و اشتیاق می باشد. در این پارک بخشی برای ماشین سواری و سافاری با سرعت بسیار وجود دارد که طبق استانداردهای جهانی طراحی شده و برای گردشگران بسیار مهیج می باشد. علاوه بر اینها می توانید در ساحل رایلی به تماشای آب های زیبا بپردازید. جزایر پودا و لانتا از جمله جزایری است که همیشه مملو از گردشگران و توریست می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها