کدام نوع پرواز را انتخاب کنیم

در اکثر آژانس های مسافرتی هواپیمایی نوع هواپیمای فرست کلاس در پروازهای داخلی با نوع این هواپیماها در پروازهای خارجی و بین المللی متفاوت است اما گاهی در برخی پروازهای داخلی از هواپیماهای فرست کلاسی که در پروازهای بین المللی به کار می رود استفاده می شود. علت استفاده از این نوع هواپیماها در سفرهای داخلی بردن یک هواپیما به فرودگاه مقصد برای استفاده در پروازهای خارج از کشور می باشد. الهام۲۴ را همراهی کنید. علت دیگر این مقوله می تواند به این دلیل باشد که خط هوایی ای که در آن از هواپیمای فرست کلاس بین المللی استفاده می شود از خطوط با ترافیک بالا باشد مثل خط هوایی بین دو ایالت از ایالت های کشور آمریکا.

کدام نوع پرواز را انتخاب کنیم

مزیت استفاده از فرست کلاس

آژانس های هواپیمایی با استفاده از هواپیماهای فرست کلاس در پروازهای خارج از کشور درآمد هنگفتی را به دست می آورند به همین خاطر بیشتر این آژانس های هواپیمایی به استفاده از این نوع هواپیماها راغب هستند. هواپیماهای فرست کلاس مورد استفاده در پروازهای خارجی خدمات مطلوبی را در اختیار چه از نظر نوع و راحتی صندلی و چه از سایر نظایر مثل سرویس غذا مسافران خود قرار می دهند به همین علت تقریبا رضایت اکثر مسافران را به همراه دارند. آژانس های هواپیمایی برای جذب مسافر و رقابت با رقبای خود روز به روزه به کیفیت هواپیماهای فرست کلاس خود می افزایند مثلا نوع صندلی های این نوع هواپیما از نوع تخت خواب شو است و مسافران می توانند در طول سفر خواب راحتی را در کنار سرویس های خواب که خدامات این نوع هواپیماها ارائه می دهند داشته باشند.

کدام نوع پرواز را انتخاب کنیم

امکانات دیگر فرست کلاس بین المللی

از امکانات هواپیماهای فرست کلاس بین المللی می توان به سیستم صوتی تصویری تلویزیون برای هر شخص اشاره کرد که می تواند در طول سفر موسیقی مورد علاقه خود را گوش دهد و یا فیلم ببیند. در کنار این سیستم برای هر شخص هنزفری نیز قرار داده شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها