کارتون نت ورک پارک آبی بی نظیر تایلند

تور تایلند به واسطه داشتن تنوع در جاذبه های گردشگری این کشور همیشه از تورهای محبوب در نزد گردشگران محسوب می شود. لازم به ذکر است که همیشه در آژانس های مسافرتی بلیط چارتری یا بلیط ارزان و یا از تور لحظه آخری برای کاهش هزینه ها می توانید از این ها استفاده کنید.

 کارتون نت ورک پارک آبی بی نظیر تایلند

پارک آبی کارتون نت ورک

پارک آبی نت ورک اولین پارک از مجموعه پارک های زنجیره ای نت ورک می باشد که در آسیا و در جهان نظیر ندارد. در این پارک با دیدن صحنه های مختلف برنامه های کارتونی در دنیای واقعی و نیز شخصیت های کارتونی فوق العاده سورپرایز خواهید شد و خود را در دنیای برنامه های کارتونی خواهید دید. این پارک در سری مدرن ترین پارک های آبی قرار دارد و امکانات رفاهی همچون فروشگاه های بزرگ برای خرید ملزومات و خوراکی و رستوران های شیک با انواع غذاهای تایلندی و بین المللی آماده خدمت رسانی به گردشگران عزیز می باشد. ضمناً در نزدیکی پارک کارتون نت ورک هتل های با انواع امکانات برای اقامت و راحتی گردشگران وجود دارد.

منطقه ماجراجویی پارک آبی

اگر در پارک آبی کارتون نت ورک به دنبال ماجراجویی و یک روز مهیج هستید ابتدا با تور همسفر شده و به منطقه ماجراجویی یا ادوانچر زون بروید. در این منطقه امکاناتی مهیا شده که شما می توانید از روی دریاچه بپرید و مدتی را در هوا معلق بمانید و هیجان پرواز را نیز در این پارک آبی تجربه کنید. در بخشی از این منطقه بارندگی مصنوعی و نیز فرفره خوردن روی یک پا یا دو پا وجود دارد که بسیار هیجان انگیز و محبوب نزد گردشگران و توریست هایی که با تورهای گوناگون به تایلند می روند، می باشد.

کارتون نت ورک پارک آبی بی نظیر تایلند 

منطقه بن تن و منطقه سرعت و هیجان

منطقه بن تن که بر اساس کارتون معروف بن تن ساخته شده است در میان گردشگران و بخصوص کودکان بسیار محبوبیت دارد و لحظات هیجان انگیزی را برای کودکانتان در تور تایلند گردی به ارمغان می آورد. این منطقه دارای بخش های متفاوت و متنوعی است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد. در پارک آبی کارتون نت ورک جنگلی ترسناک به مانند جنگل های آمازون طراحی شده است و شما می توانید با خانواده در این منطقه تیوب سواری را برای اولین بار در میان درختان سر به فلک کشیده تجربه کنید. مسیر تیوب سواری طوری طراحی شده که در برخی جاها از رودخانه هم عبور می کنید و خنکی آب را بر روی پوستتان حس می کنید.

منطقه موج های فراوان و منطقه کارتونی ها و منطقه موج سواری

این دو منطقه برای خانواده ها و کودکان طراحی شده است و در این بخش ها نمایش های کارتونی را که با حضور شخصیت های محبوب کارتونی برای کودکان تدارک دیده شده را خواهید دید و در استراحتگاه های این منطقه آرامش به تمام معنی را تجربه خواهید کرد. در منطقه موج سواری می توانید ساعت ها بر روی موج های پی در پی لذت ببرید. این سه منطقه اوج لذت و شور و اشتیاق را برای گردشگرانی که چه با تور داخلی و چه با تورخارجی به این پارک آبی آمده اند، مهیا می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها