چین کشور اژدهایان باستانی

کشور چین با تاریخ چند هزار ساله که در قاره آسیا قرار دارد به عنوان پرجمعیت ترین کشور دنیا معروف است. چین نیز از کشورهایی است که از گردشگران توریستی که با تور خارجی به این کشور سفر می کنند ویزا و پاسپورت می خواهد. پکن پایتخت چین و شانگهای دو شهر بزرگ و پر جمعیت چین هستند و نیز از شهرهای پرجمعیت دنیا به حساب می آیند. فرودگاه پکندومین مهمترین فرودگاه بین المللی چین است که در پکن قرار دارد. کشور چین دارای تابستان های داغ و زمستان های یخی است و این باعث شده که از تور نوروزی استقبال بیشتری شود چون در فصل بهار آب و هوای مناسبی دارد. اکثر گردشگران می دانند که تور چین بسیار پر هزینه و گران قیمت است و معمولا پیدا کردن بلیط چارتر یا بلیط هواپیمای ارزان مشکل است اما با وجود هزینه زیاد بسیاری از گردشگران از این تور جذاب استقبال می کنند.

 چین کشور اژدهایان باستانی

پارک بیهای در قلب پکن

پارک بیهای که در قلب پکن جای گرفته است یکی از بهترین پارک های پکن می باشد که در تمام سال تورداخلی و تور خارجی فراوانی را به سوی خود جلب می کند. در تابستان و بهار گردشگران در دریاچه این پارک به قایق سواری مشغول می شوند و از طبیعت زیبای آن بهره مند می شوند.  در زمستان سطح این دریاچه به دلیل هوای خیلی سرد پکن یخ می بندد ولی این نه تنها چیزی از جذابیت پارک کم نمی کند بلکه به محلی برای اسکی روی یخ تبدیل می شود. یکی از دلایل محبوبیت پارک نزدیکی به شهر ممنوعه است.

چین کشور اژدهایان باستانی 

مسیر بادالینگ

دیوار چین از بناهای تاریخی چین است که به آثار باستانی چین محسوب می شود و به بلندترین دیوار جهان مشهور است. بادالینگ یک مسیر زیبا و پر پیچ و خم در روی کوه ها و کوه پایه ها است و علاوه بر این که خود یکی از جاذبه مهم و زیبای پک به شمار می رود یک مسیر برای رسیدن به دیوار چین هم هست. ضمنا خانه موزه دیوار چین هم شگفتی های زیادی دارد و آسانترین راه رسیدن به آن مسیر بادلینگ است. دیوار چین همیشه گردشگرانی را که با تور خارجی به این کشور سفر می کنند را به خود جذب کرده است.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها