چه خبر از دبی

امارات متحده عربی با شیخ نشین هایی مانند دبی و ابوظبی توانسته است که خود را به عنوان کانون اقتصادی و تجاری و توریستی منطقه معرفی نماید. در مقاله پیشین با عنوان اطلاعات سفر دبی نکاتی را که کارشناسان الهام سیر جمع آوری نموده بودند به اطلاع رساندیم و در این نوشتار نیز به ادامه موضع خواهیم پرداخت و چند نمونه از برترین جاذبه های گردشکری در تور دبی را بیان خواهیم کرد. امیدواریم توانسته باشیم رضایت شما همراهان را جلب نموده باشیم. در مجموع باید بگوییم خبرهای جذابی از دبی داریم ولی شنیدن کی بود مانند دیدن. بی صبرانه منتظر شما در آژانس الهام سیر هستیم.

چه خبر از دبی

اماکن دیدنی دبی

دبی خیلی زود توانست خود را با شرایط جدید انطباق داده و نهایت بهره را ببرد و با اینکه از نظر شرایط طبیعی و آب و هوایی معیارهای مثبتی نداشت ولی نقاط ضعف را به فرصت تبدیل کرد و توانست به جایگاه فعلی برسد که در میان ده شهر برتر و پر بازدید جهان حضور داشته باشد. در میان جاذبه های فراوانی که دبی ایجاد شده است مهم ترین آنها مراکز خرید دبی می باشند. نزدیک به هشتاد مرکز خرید به خوبی بیانگر اهمیت این مراکز در جذب گردشگر می باشد. اکثر این مراکز خرید بسیار بزرگ و با امکانات و خصوصیات منحصر به فرد می باشند. همچنین هتل هایی که در دنیا کم نظیر هستند و با آخرین متُدهای معماری مدرن دنیا ساخته شده اند نیز خود از جذابیت های گردشگری دبی محسوب می شود. این هتل ها از محل استراحت و اقامت شبانه تغییر کاربری داده و به عنوان مراکز تفریحی و اقامتی با امکانات نا محدود هستند.

چه خبر از دبی

دبی شهر طلا و برج ها

یکی دیگر از جاذبه ها و موارد عجیب دبی وجود تعداد زیادی مغازه طلا فروشی در این شهر می باشد که باعث شده است بسیاری به دبی لقب شهر طلا را نیز بدهند. برج ها و آسمان خراش های دبی نیز هر کدام توانسته اند در برهه هایی رکورهای مختلف را جا به جا نمایند. برای مثال عنوان بلندترین برج دنیا را برج خلیفه یدک می کشد که واقعاً هم چشم نواز و خیره کننده می باشد. وجود آب نمای منحصر به فرد در کنار برج خلیفه به زیبایی آن کمک شایانی نموده است. آسمانخراش دیگر به برج العرب شهرت دارد که با معماری ویژه و بادبان شکل خود تصویری غول پیکر از معماری مدرن جهان به نمایش گذاشته است که این ویژگی در کنار لوکس بودن امکانات آن که در دنیا بی رقیب است آن را دو چندان منحصر به فرد می کند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها