چهاردانگه ساری

از دیر باز شهر های شمالی ایران در صدر لیست پر طرفدارترین شهرها برای مسافرت قرار گرفته است، درسته که گاهی به دلیل ترافیک زیاده جاده های شمالی زمانی زیادی از سفر تلف می شود اما جدیدن مکان ها و جاذبه های طبیعی بکر ارزش این انتظار را دارد. بهتر است قبل از سفر درباره هر شهری و جاذبه های آن اطلاعات کافی را به دست آورده باشید در این صورت از سفری لذت بخش بهره می برید. در متن زیر می خواهیم به شرح منطقه چهاردانگه بپردازیم. با آژانس الهام سیر همراه باشید.

چهاردانگه ساری

شرایط زیست محیطی

در سفر به شهر های شمالی آنچه مورد توجه گردشگران قرار می گیرد، مراتع سرسبز و جنگل های بی نظیر می باشد که در این شهر ها واقع شده است. منطقه معروفی که به خاطر آب و هوای مناسب و زمین حاصلخیز از پوشش گیاهی منحصر به فردی بهره می برد و وجود گیاهان و درختان کم یابی در این منطقه از دیگر زیبایی هایش می باشد، به همین دلایل گفته شده این منطقه توسط سازمان حفاظت محیط زیست مورد حفاظت قرار می گیرد. برای تهیه مواد غذایی و دیگر امکانات می توانید به روستای خرم آباد یا مولا که در همین نزدیکی قرار گرفته مراجعه کنید.

چهاردانگه ساری

زیبایی های طبیعی

ارتفاع متوسط این منطقه و تنوع گیاهی و جانوری که در این نواحی وجود دارد باعث شده تا پارگ دودانگه با پارک های سطح یک کشور هم ترازی کند. از جمله حیواناتی که در این منطقه جنگلی زندگی می کنند می توانیم به بز، میش، شوکا وپلنگ اشاره کنیم. از پرندگان زیبایی که با پرواز در این منطقه حس زندگی را زنده نگه می دارند می توانیم به قرقاول و کبک اشاره کنیم. گذراندن وقت در این جنگل سرسبز و پر درخت و استفاده از طبیعت بکر و آب و هوای فوق العاده ای که در این ناحیه وجود دارد جزو جذابیت های این منطقه جنگلی به شمار می آید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها