چند کلاس پروازی جالب

کلاس های پرواز بیزینس کلاس اصولاً به دلیل قیمت های پایین بلیط امکانات زیادی ندارند و به نسبت سایر کلاس های پرواز کیفیت پایین تری دارند اما در سالیان اخیر و خصوصاً ماه های اخیر پیشرفت های قابل توجهی نیز در این نوع کلاس های پروازی دیده می شود. برای مثال سیستم های صوتی و تصویری و نمایشگرها در این هواپیما ها نیز نصب شده اند هر چند ابعاد و کیفیت آنها به نسبت فرست کلاس ها پایین تر است. همچنین سرویس دهی و سرو نوشیدنی هایی مختلف از پروازهای اکونومی بسیار بهتر شده است و می تواند نقطه قوتی باشد برای پرواز های بیزینس کلاس. در این نوشتار نیز الهام۲۴ به بررسی این نوع پروازها پرداخته است.

چند کلاس پروازی جالب

هواپیماهای مرکب

شاید دیده باشید که در لیست فروش برخی از شرکت ها و در لیست پروازهای بین‌المللی آنها پروازهای مرکب فرست کلاس و بیزینس گنجانده شده است و احتمالاً برای شما نیز سوال شده باشد که این نوع پروازها چگونه است. این نوع پروازها به این صورت است که برای آن هواپیماهای دو کابینه را مورد استفاده قرار می‌دهند. ویژگی اصلی پروازهای مرکب قیمت‌گذاری بلیط آنها می باشد. سرویس‌های متنوع و بیشتر در مقایسه با پروازهای استاندارد بیزینس کلاس از وسژگی های این نوع پروازها می باشد. ویژگی دیگری که برای این نوع پروازها می توان اشاره کرد قیمت بلیط می باشد که بسیار ارزان‌تر از پروازهای فرست کلاس می باشد.

چند کلاس پروازی جالب

پروازهای فرست کلاس

پروازهای فرست کلاس داخلی در مقایسه با پروازهای اکونومی از مزایا و امکانات بیشتری برخوردار است و شاید بتوان گفت مهم ترین تفاوت این کلاس پروازی با بیزینس کلاس نوع صندلی هواپیماها می باشد و امکانات و راحتی آنها. در سفرهای داخلی صندلی هواپیمای فرست کلاس به‌ نسبت بزرگ‌تر می باشد و در مقایسه با هواپیمای اکونومی مسافران فضای بیشتری برای دراز کردن پاهایشان دارند. کسانی که تجربه سفر با این چند کلاس پروازی را دارند و یا اینکه مسافت های طولانی را با پرواز طی کرده اند می دانند که راحت بودن صندلی تا چه حد می توان به آنها کمک کند و سفر راحت تری را برای آنها در پی داشته باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها