چند پیشنهاد تهران گردی برای ایام تعطیل

کافه گردی و کافه گل رضاییه

کافه گل رضاییه از کافه های قدیمی تهران می باشد که قدمت آن به ۵۰سال می رسد و هنوز هم بافت قدیمی خود را حفظ کرده است. این کافه به دلیل اینکه در گذشته میزبان همیشگی افرادی مشهور همچون فروغ فرخزاد و شاعر معروف صادق هدایت بوده در میان مردم تهران و نیز گردشگران تور داخلی بسیار محبوب و لاکچری است. محال است بدون هماهنگی قبلی به این کافه بروید و میز خالی پیدا کنید و یا شخصیت معروفی نبینید. آژانس هواپیمایی الهام سیر ارائه دهنده تورهای مسافرتی در ایران .

چند پیشنهاد تهران گردی برای ایام تعطیل 

کاخ زیبای گلستان و یاد رضا شاه

کاخ گلستان از برترین کاخ های تهران است و همیشه مملو از تور گردشگری می باشد. کاخ گلستان به دلیل اینکه اتفاقات خاص و مهم همچون مراسم تاج گذاری رضا شاه و پدرش و سایر پادشاهان ایرانی را در دوران های متفاوت به خود اختصاص داده است و نیز دارای موزه های فرهنگی و تاریخی می باشد محبوبیت خود را در میان گردشگران تور خارجی نیز حفظ کرده است.

بوستان باغ پرندگان و تنوع رنگ ها

یکی از برترین بوستان های تهران بوستان باغ پرندگان می باشد. این بوستان در منطقه سرسبز و  خوش آب و هوای لویزان قرار دارد و با توجه به طراحی متفاوت و نیز داشتن مجسمه هایی از پرندگان متنوع که در تمامی نقاط بوستان قرار دارند توانسته است جای خود را در میان تور داخلی و تور خارجی حفظ کند.

چند پیشنهاد تهران گردی برای ایام تعطیل 

موزه هنرهای معاصر در تهران

موزه هنرهای معاصر یکی از برترین موزه ای ایران و جهان است که در تهران قرار دارد. در این موزه آثار نفیسی از هنرمندان مشهور جهان همچون پیکاسو و نیز آثار برخی هنرمندان کشورمان وجود دارد. این موزه علاوه بر آثاری که دارد دارای یک محوطه سرسبز که در آن مجسمه های گران بهایی وجود دارد و نیز یک کافه لاکچری است که در آن انواع نوشیدنی های داغ و سرد وجود دارد. علاوه بر تور گردشگری می توانید با ثبت نام در تور موزه یک سفر نیم روزه داخلی را به این موزه دیدنی داشته باشید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها