چند مکان دیدنی در سرزمین اژدها

امروزه صنعت گردشگری و توریستی در آسیا گسترش و توسعه زیادی پیدا کرده است و از همین رو برخی گردشگران ابتدا علاقمندند که از کشورهای آسیایی دیدن کنند به همین دلیل در سال های اخیر سفر به کشور چین به اوج خود رسیده است. آژانس الهام سیر در این متن به سه مورد از جاذبه های طبیعی و زیبای این کشور وسیع می پردازیم و معرفی می کنیم.

چند مکان دیدنی در سرزمین اژدها

سد سه دره و لوسان پارکی

سد سه دره یکی از جاذبه های طبیعی و دوست داشتنی چین است که از رودخانه یانگ تسه شروع می شود در اطراف این سد صخره های بلند و سرسبز و نیز طبیعتی بی نظیر وجود دارد که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. اگر این در پی سفری به این کشور پهناور هستید بازدید از این طبیعت دوست داشتنی و نیز قایق سواری در آب های رودخانه یانه تسه را در برنامه گردشگری خود قرار دهید بی تردید که پشیمان نخواهید شد. در یکی از استان های کشور چین پارک ملی و جنگلی لوسان وجود دارد که بیشتر به خاطر کوه های لو که در این پارک قرار دارد شهرت یافته است. علاوه بر کوه های آسمان خراش لو در این پارک رودخانه لوسان و نیز آبشارهایی که از کوه لوسان منشأ می گیرند و باعث به وجود آمدن هوایی ناب و خنک می شوند، وجود دارند که این زیبایی های طبیعی باعث محبوبیت این پارک در نزد گردشگران خارجی و نیز گردشگران داخلی شده است.

چند مکان دیدنی در سرزمین اژدها

رودخانه وسیع لی

رودخانه لی در کشور چین قرار دارد و به اندازه ای بزرگ است که دو استان را به هم پیوند می زند و در بیشتر فصول سال مملو از گردشگران داخلی و خارجی است. در سفر با کشتی های بزرگ از گویلین به یانگ شاهد طبیعتی وصف ناپذیر خواهید بود به طوری که ساعتها در میان زیبایی های طبیعی آن غرق خواهید شد. در اطراف رودخانه شاهد مکان های دیدنی همچون غارهای بزرگ و نیز انبوه درختان بامبو خواهید بود. وجود رودخانه ای با آب خنک و زلال و طبیعتی با کوه های بلند و سرسبز به این منطقه آب و هوای مملو از اکسیژن خالص هدیه کرده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها