چند جاذبه گردشگری در تور هندوستان

کاخ پادشاهی میسور در تور هندوستان

یکی از شهرهای بزرگ هندوستان که دارای معماری آغشته به استعمار است شهر میسور می باشد که کاخ های پادشاهی آن را با باغ هایی زیبا می شناسند و تور گردشگری هندوستان بدون بازدید از این بناهای زیبا چنگی به دل نمی زند.

چند جاذبه گردشگری در تور هندوستان

در تور هندوستان و بازدید از شهر میسور علاوه بر بازدید از این کاخ ها می توان با تور بازار ابریشم و صندل خرید های خاصی را نیز تجربه کرد. هر چند تور هندوستان سرشار از بناهای تاریخی و گردشگری است ولی جاذبه اصلی شهر میسور قصر فوق العاده آن است که بعد از یک آتش سوزی کاملا بازسازی شده است. در قصر میسور می توانید بخش های مختلف ان نظیر گنبدها و ستون های با ابهت کاشی کاری شده را مشاهده کنید و بهترین زمان گردش و بازدید از قصر میسور در تور هند نیز یکشنبه ها می باشد که کاخ چراغانی شده و نمایی فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. در محوطه این کاخ تور رایگان وجود دارد که به طور کامل کاخ را به شما نشان می دهند.

چند جاذبه گردشگری در تور هندوستان 

معبد زیبای ماهابودی در تور هند

معابد در کشورهای جنوب شرقی آسیا و هند از نقش قابل توجهی در جذب تور خارجی برخوردارند. معبد ماهابودی نیز یکی از مهم ترین معابد تور هند است که بوده گایا نام دارد و در طول سال پذیرای گردشگران فراوانی از نقاط مختلف جهان می باشد. زیارتگاه بوده گایا دارای بخش های مختلفی است از جمله بخش مرکزی آن که ماهابودی نام دارد و در میان هندوها این باور وجود دارد که این مکان برای تعلیم و تدوین فلسفه بودا بوده است. این بنا که به تعدد بازسازی شده است شامل یک مجسمه بودا زیبا نیز می باشد. جاذبه ی دیگری که در این مکان باید حتماً از آن دیدن کنید درخت انجیر مقدس هندی می باشد که باور هندوها این است که بودا در زیر این درخت هفت شبانه روز برای دست یابی به حقیقت ریاضت کشیده است. این درخت جدای از باورهای موجود در مورد آن یکی از کهن ترین درختان مقدس در جهان به شمار می آید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها