چشمه ها آبگرم و درمانی در تور اردبیل

تور اردبیل یکی از تورهای پرطرفدار داخلی می باشد که یک تور تاریخی، تفریحی و سنتی می باشد. تور نوروزی اردبیل نیز بسیار مورد توجه بوده است به خصوص شهرهایی که در آنها چشمه آب گرم وجود دارد در نزد گردشگران بسیار محبوب می باشند. پیشنهاد می شود در تور اردبیل و سفر به این استان رستوران های سنتی و غذاهای لذیذ محلی را که تعدادشان نیز کم نیست از دست ندهید.

چشمه ها آبگرم و درمانی در تور اردبیل 

آب و هوا و اقامتگاه در تور اردبیل

استان اردبیل یکی از استان های شمال غربی کشور عزیزمان می باشد و به همین علت یکی از مناطق سردسیر به حساب می آید و دارای زمستان های بسیار سرد و طاقت فرسا است به همین علت از تور زمستانی استقبال چندانی نمی شود و بهترین فصل سفر به این استان و بازدید از چشمه های آب گرم آن بهار و تابستان است. البته در تور بهار و تور تابستانی از بردن لباس گرم غافل نشوید. در اردبیل اقامتگاه های زیاد و متنوعی وجود دارد که امکانات رفاهی را برای مسافران فراهم می آورد و دارای امکانات و هزینه های متفاوتی است. به دلیل اینکه در بهار و تابستان مملو از گردشگر است قیمت هتل ها در این فصل ها بالا می کشد و اگر به دنبال اقامتگاه ارزان هستید می توانید در هتل آپارتمان های این استان و شهرستان های آن ساکن شوید.

چشمه ها آبگرم و درمانی در تور اردبیل 

مسیرهای مختلف سفر به استان اردبیل

برای دسترسی به اردبیل می توانید با تور اردبیل و از دو مسیر هوایی و زمینی و رزرو بلیط هواپیما و یا اتوبوس به این استان بیایید و از جاذبه های منحصر به فرد آن دیدن کنید. اکثر گردشگران تور داخلی با ماشین شخصی خود و از طریق گردنه زیبا و مهیج و پر پیچ و خم حیران به این استان سفر می کنند. علاوه بر مسیر زمینی، مسیر هوایی نیز به این استان وجود دارد که بیشتر گردشگران تور خارجی از این مسیر استفاده می کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها