چشمه قلقل دامغان

تاریخچه و قدمت شهر دامغان بر کسی پوشیده نیست به طوری که گفته می شود این شهر به دوران تبری ها تعلق دارد. ولی این شهر تاریخی از جاذبه های طبیعی بسیاری برای بازدید برخوردار می باشد که برای بازدید از همه این مکان ها باید با برنامه ریزی عمل کرد تا دیدن هیچ جاذبه ای را از دست نداد. از معروف ترین جاذبه طبیعی شهر دامغان می توانیم به چشمه قلقل اشاره کنیم که زیبایی های آن شامل موارد زیر می باشد. با آژانس الهام سیر همراه باشید.

الهام سیر مجری فروش بلیط چارتر

چشمه قلقل دامغان

زیبایی های طبیعی

پیش از رسیدن به آبشار چشمه قلقل می توانید از آبشار آکواریمی بازدید کنید زیبایی بی نظیر این آبشار از دلایل نامگذاری آن محسوب می شود و گردشگران در کنار آن عکس های زیبایی را خلق می کنند. حال نوبت به خود چشمه می رسد که از دور به خاطر پوشش کیاهی سرسبزی که اطراف آن را فرا گرفته زیبایی چشم نوازی پیدا کرده است. آب این چشمه در مسیر خود برای آبیاری و رشد درختان باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد و وجود درختان قدیمی بیدمشک و نسترن از دیگر محصولات این چشمه جوشان می باشد. آب سرد و خنک چشمه و سقوط آن از ارتفاعی مناسب برای گردشگران جالب توجه می باشد. مردم محلی در ماه های گرم سال برای گذراندن اوقات فراغت و تفریح و شنا این چشمه را انتخاب می کنند.

خرید بلیط هواپیما از الهام سیر

چشمه قلقل دامغان

موقعیت جفرافیایی

برای بازدید از این جاذبه کافیست از روستای دشتبوی که در حوالی شهر دامغان واقع شده است، چندین روستای دیگر را طی کنید تا به روستایی به نام دوار برسید در این روستا قلعه ای تاریخی قرار دارد که ارزش دیدن را دارد بعد از بازدید از این قلعه می توانید به سمت چشمه حرکت کنید و از لحظه لحظه سفر لذت ببرید. قرار گرفتن این جاذبه طبیعی در کنار امام زاده باعث شده تا بیشتر مورد توجه گردشگران و مسافران قرار گیرد.

تور استانبول | تور آنتالیا | تور تفلیس

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها