پوشش های بیمه مسافرتی

در مورد اهمیت و تعریف بیمه مسافرتی در تورهای گردشگری و مسافرت های خارجی در نوشتار پیشین مطالبی را بیان کردیم و در این نوشتار نیز به ادامه پوشش های بیمه مسافرتی می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد بیمه مسافرتی با کارشناسان آژانس الهام سیر همراه باشید. مواردد تحت پوشش می تواند متنوع باشد و حتی بیمه های متفاوت موارد متفاوتی را پوشش دهند اما در این نوشتار به بررسی عمومی ترین مواردی که در بیمه مسافرتی پوشش داده می شود خواهیم پرداخت. گم شدن چمدان و مدارک و بیماری هایی که ممکن است منجر به بستری شما در تور خارجی و یا نیاز به انتقال به بیمارستان دیگر از مواردی بود که پیش از این شرح دادیم و حال ادامه مبحث.

پوشش های بیمه مسافرتی

پرداخت هزینه ها توسط بیمه مسافرتی

یکی از پوشش های بیمه مسافرتی به مشکلات دندانپزشکی مرتبط می شود. البته با توجه به نوع بیمه و موقت بودن فقط هزینه های فوریت های دندانپزشکی توسط بیمه مسافرتی تقبل می شود و دیگر موارد مانند پُر کردن دندان و غیره را شامل نمی شود. مورد دیگر این است که خدای ناکرده ممکن است مسافر به هر دلیلی در کشور خارجی فوت شود و در آن صورت بیمه تقبل می کند که جسد وی را به کشور بازگرداند. شاید در ابتدا چنین به نظر برسد که این کار ضرورتی ندارد ولی باید اطلاع داشته باشید که بازگرداندن جسد از یک کشور به کشور دیگر مشکلات زیادی به همراه خواهد داشت و هزینه های زیادی نیز خواهد داشت.

پوشش های بیمه مسافرتی

سقف تعهدات بیمه مسافرتی

سوال اصلی که در مورد بیمه مسافرتی مطرح می شود این است که در موارد مختلف بیمه مسافرتی چقدر از هزینه ها را تعهد می کند و به عبارتی سقف تعهد بیمه مسافرتی چه میزانی است. برای هزینه های بیمارستانی در تور خارجی حدود پنجاه هزار یورو و هزینه های کامل بازگردانی شخص در صورت بروز حادثه، پرداخت آنی هزینه های فوریت دندانپزشکی حدود ۴۰۰یورو و … که باید در بیمه خود مشاهده کنید. باز هم تأکید می کنیم با توجه به وجود بیمه های مسافرتی مختلف در کشور هر کدام از آنها شرایط و تعهدات خاص خود را دارند که برخی نیز عمومیت دارد ولی باید حتماً بخش مربط به شرایط بیمه نامه را مشاهده نمایید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها