پل های مخوف در تور آمریکا

یکی از جاذبه های تور گردشگری بازدید کردن از مکان های نایاب، اسرار آمیز و مبهم می باشد. در این نوشتار با تعدادی از پل های تسخیر شده و یا به اصطلاح سرشار از باورها و افسانه ها در نقاط مختلف، که در تور اروپا و خصوصاً تور آمریکا از آنها دیدن می شود آشنا می شویم و تلاش می کنیم که در مورد آنها اطلاعاتی را برای شما همراهان همیشگی آژانس مسافرتی الهام سیر ارائه دهیم. البته تأکید کنیم که با توجه به مشکلات سیاسی بین ایران و آمریکا در کشور ما و در هیچ آژانس مسافرتی تور آمریکا وجود ندارد و اطلاعاتی که ما به عنوان تور آمریکا ارائه می دهیم به صورت کُلی می باشد.

پل های مخوف در تور آمریکا 

پل ها مخوف در تور آمریکا

پل های ایالت متحده آمریکا که در تور خارجی مورد بازدید توریست هایی با ملیت های گوناگون قرار می گیرد بسیار زیاد است. یکی از این پل ها، پل جاده ایجپت در سیلم در ایالت اوهایو قرار دارد که داستان های ترسناکی درباره این پل روایت می کنند و هم اکنون بسته می باشد. در یکی از داستان هایی که در باره این پل وجود دارد گفته می شود زوج جوانی مشغول جر و بحث روی پل هستند و از فرزند خود غافل می شوند و در نهایت کودک از پل سقوط می کند و کشته می شود به همین دلیل پل را تسخیر شده می دانند . در تور آمریکا همچنین از پل کالویل کاورد که در ایالت کنتاکی وجود دارد بازدید زیادی می شود که شامل سازه های قدیمی و زیبایی است که توسط فردی به نام (جیکاب باور ) ساخته شده است داستانی که درباره این پل گفته می شود مربوط به دو پسر جوانی است که در بازگشت از مهمانی با ماشین از پل سقوط می کنند و کشته می شوند و بعد از آن مردم محلی گاهی نورهای عجیبی را زیر پل مشاهده می کنند.

پل های مخوف در تور آمریکا 

پل هفت دروازه جهنم در تور آمریکا

سومین پلی که در تور مورد بازدید قرار می گیرد پل هفت دروازه جهنم یا هل بریج در ایلینوی است اهالی محلی اعتقاد دارند که این پل دروازه ای به سمت جهنم است و به این دلیل است که آنجا زمانی قربانگاهی برای قربانی کردن انسان ها وجود داشته است. ظاهرا کسانی که شب هنگام از دروازه عبور کنند، دری به سوی جهنم به روییشان گشوده می شود و توسط سگ های جهنمی گرفتار می شوند و این محل به دفعات مورد استفاده شیطان پرستان قرار گرفته است و از آن نیز به عنوان یکی از پل های مخوف آمریکا یاد می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها