پرواز تا بی نهایت

در این نوشتار به بررسی سه مورد از طولانی ترین سفر های هوایی اشاره می کنیم. سفر با هواپیما که در برخی مواقع به حدی طولانی می شود که مسافرین از رسیدن به مقصد نا اُمید می شوند. رزرو بلیط هواپیما در سفرها همواره علاقه مندان زیادی داشته و دارد. هم شوق پرواز برای کسانی که تا به اکنون سفر هوایی نداشته اند و هم کوتاه شدن مسیر و زودتر رسیدن به مقصد از دلایل محبوبیت سفر با هواپیما می باشد. همچنین در صورتی که بتوانید بلیط چارتر بیابید در هزینه های خود نیز صرفه جویی کرده اید. با الهام۲۴ در ادامه همراه باشید تا ۳ مورد از طولانی مدت ترین پروازهای دنیا را برای شما معرفی کنیم.

پرواز تا بی نهایت

سفر طولانی آمریکا به چین

همانگونه که در بخش های مختلف اشاره کردیم چینی هایی که در آمریکا هستند هم برای زندگی و هم برای تجارت و نیز گردشگرانی که بین دو کشور در تردد هستند تعداد بالایی را نشان می دهد. به همین خاطر وجود پرواز بین دو کشور عادی است اما تصور کنید فاصله دو کشور تا چه میزان طولانی است. از شهر نیویورک آمریکا به گوانگجو چین یک پرواز مستقیم وجود دارد که با هواپیمای بوئینگ ۳۰۰-۷۷۷ انجام می شود. این پرواز بیش از ۱۴ ساعت به طول می انجامد و توقفی در میان مسیر وجود ندارد. بله سفر خسته کننده ای است ولی متقاضیان زیادی نیز دارد و باید از قبل بلیط رزرو کنید.

پرواز تا بی نهایت

سفر از کشور امارات به آمریکا

دبی در امارات برای ایرانیان شناخته شده می باشد. پروازها و ایرلاین های قطری و اماراتی در سالیان اخیر توانسته اند جایگاه ویژه ای در دنیا داشته باشند و رکوردهای زیادی را جا به جا کنند، به همین دلیل باید انتظار حضور آنها در این لیست را داشته باشیم. پرواز مستقیم از دبی به تگزاس آمریکا با هواپیماهی A380-800‎ به مدت بیش از ۱۵ ساعت یکی دیگر از طولانی ترین پروازهای مستقیم و بدون توقف می باشد. ایرانی هایی هم که قصد دارند به آمریکا بروند با توجه به عدم وجود پرواز از تهران به آمریکا می توانند از مسیر دبی اقدام به سفر کنند. امیدواریم با توجه امکانات مناسبی که ایران در اختیار دارد و بهبود شرایط سیاسی بتوان از تهران به هر جای جهان پرواز کرد.

پرواز تا بی نهایت

قطری ها هم جا نخواهند ماند

همانگونه که اشاره کردیم قطر نیز نمی خواهد در هر زمینه ای از دبی عقب بیافتد و با توجه به امکانات بی نظیر قطر پرواز دوحه به سمت تگزاس نیز دایر است. این پرواز نیز با هواپیمای بوئینگ ۲۰۰-۷۷۷ انجام می گیرد و حدود ۱۶ ساعت باید در آسمان باشید و از قاره های مختلف گذر کنید تا به مقصد برسید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها