پراگ شهری زیبا در قلب اروپا

پراگ بزرگترین شهر جمهوری چک می باشد و دارای جاذبه های تاریخی و مذهبی و نیز جاذبه های طبیعی فراوان می باشد. برای سفر به این شهر زیبای اروپایی داشتن ویزای شنگن الزامی می باشد. راه های سفر به این کشور تاریخی با هواپیما و یا قطار میسر می باشد. می توان از بلیط چارتری یا بلیط لحظه آخری برای کم کردن هزینه های جانبی استفاده کرد. در اینجا جاذبه های پراگ را معرفی می کنیم.

پراگ شهری زیبا در قلب اروپا 

پل پراگ ایستاده در تاریخ

پل پراگ قدیمی ترین پل کشور جمهوری چک می باشد که به پل چارلز معروف است. در کناره های پل مجسمه های زیبایی گذاشته شده است و بر جذابیت پل افزوده است. پل چارلز یا پل پراک در طول زمان بارها مورد مرمت قرار گرفته است تا این نماد مهم شهر پراگ پا برجا بماند. پل بزرگ پراگ چندین منطقه را در این شهر به هم ارتباط می دهد و یکی از مناطق مورد علاقه تور پراگ می باشد.

 

 موزه پراگ و تالار بزرگ شهرداری

موزه پراگ مانند سایر موزه های جهان نشان دهنده فرهنگ و تاریخ این شهر می باشد. در این موزه صنعت این کلان شهر به عرصه ظهور گذاشته شده است تا دستخوش فراموشی نشود. موزه ها معمولا از اما کنی هستند که توسط لیدر تورهای مسافرتی، برای گردشگران در نظر گرفته شده است. زیباترین بنای شهر پراگ که تصویری از معماری بی نظیر جمهوری چک می باشد تالار شهرداری می باشد. این تالار وسیع دارای چندین تالار برای انواع اجراها و نمایش ها می باشد. در نزدیکی این تالار مشهور هتل های متعددی برای اقامت وجود دارد و علاوه بر آن در رستوران های نزدیک آن انواع غذاهای سنتی و بین المللی سرو می شود.

 پراگ شهری زیبا در قلب اروپا

پارک پترین و باغ وحش پراگ

پارک ساحلی پترین یکی از وسیع ترین پارک های شهر زیبای پراک می باشد که در ساحل یک رود زیبا واقع شده است. در پارک پترین برج های بلند و زیبایی وجود دارد که دارای محوطه تفریحی و گردشگری می باشد. باغ وحش پراگ یکی از برترین باغ وحش های جهان می باشد که در آن انواع حیوانات بومی و غیر بومی نگهداری می شود. این باغ وحش یکی از جاذبه های توریستی و جالب برای گردشگران بومی و گردشگران خارجی که با تور پراگ به سفر آمده اند می باشد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها