پاریس شهر هزار جاذبه

راحت ترین کشوری که در صورت نداشتن ویزا می توانید به راحتی ویزایش را تهیه کنید تور پاریس می باشد. برای سفر به این کشور بهتر است از قبل نسبت به رزرو بلیط هواپیما اقدام کنید. تور لحظه آخری این کشور به خاطر معروف بودنش به غذاهای لذیذ، رمانتیک بودن و حضور بازیگران مشهور از دست نمی دهند. برای آشنایی با تور پاریس و دیدنی های فراوان گردشگری در فرانسه پیشنهاد می کنیم متن زیر را بخوانید.

پاریس شهر هزار جاذبه 

برج ایفل و شانزالیزه

در تور پاریس می توانید از شهری بازدید کنید که به خاطر حفظ کردن بافت قدیمی خود در مرکز شهر شهرت یافته است. در شهر پاریس می توانید آثار تاریخی، مغازه و کافه ها را یکجا در خیابان شانزالیزه ببینید. معروف ترین جاذبه پاریس برج ایفل می باشد که بلندای این برج حیرت هر شخصی را بر می انگیزد.

کلیسای نوتردام

در سفری که با تور پاریس به این شهر دارید بازدید از کلیسای معروف فرانسه را از دست ندهید، بنای این ساختمان بسیار زیبا طراحی شده است گردشگران تور پاریس به خاطر مقدس بودن این بنا کلاه خود را بر می دارند. زیبایی های داخلی این عبادتگاه مانند مجسمه هایی که به شکل فرشته ساخته شده اند و به معنوی بودن فضا اضافه می کنند، خیره کننده می باشد.

پاریس شهر هزار جاذبه 

جاذبه های دیگر تور پاریس

خرید کردن برای خانم ها بسیار لذت بخش می باشد پس می توانید برای سوپرایز کردن همسرتان در تور پاریس او را به خیابان شانزه لیزه ببرید. در این خیابان می توانید لباس هایی با برند معروف خریداری کنید و بعد از خرید در یکی از رستوران های این خیابان غذایی لذیذ بخورید. در تور پاریس حتما از موزه لوور بازدید کنید، آنچه حیرت ایرانی ها را بر می انگیزد وجود آثاری مربوط به تاریخ ایران در این موزه می باشد، البته این موزه بخش های دیگری مانند موزه مصر را نیز داشت.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها