پاریس رقص نور و رویاهای عاشقانه

دسترسی آسان به تمام نقاط پاریس

پاریس با داشتن فضاهای سبز بسیار، سرسبزترین و خوش آب و هواترین پایتخت اروپا محسوب می شود و از محبوبترین مقاصد تور داخلی و تور خارجی است که سالیانه میلیون ها توریست را به سوی خود می کشد. پاریس پایتخت فرانسه است با زیبایی های وصف ناشدنی لحظات عاشقانه ای را برای توریست ها را فراهم کرده است. دسترسی راحت به مترو شرایطی را فراهم آورده است که گردشگران می توانند خارج از برنامه های تور از این شهر عشاق دیدن کنند. شرکت الهام سیر ارائه دهنده انواع تور های داخلی و خارجی در ایران .

پاریس رقص نور و رویاهای عاشقانه 

ایفل و کافه و قهوه فرانسوی

برج ایفل که یکی از ده برج بلند و برتر جهان است و این نماد مشهور پاریس که در نزدیکی رود بزرگ سن قرار دارد سالیانه میلیونها تماشاگر داشته است و محال است گردشگران تور خارجی برای دیدن آن مشتاق نباشند. پاریس شهری است که با موزه ها و کافه هایش شهرت جهانی یافته است. نقاشی معروف داوینچی که تصویر مونالیزا می باشد در یکی از بزرگترین موزه های پاریس به نام موزه لور نگهداری می شود که یکی از مقاصد بی بدیل و تقریباً ثابت تور پاریس می باشد. موزه دی اورسی از موزه های تاریخی شهر پاریس است که قبلا ایستگاه راه آهن بوده و جنگ جهانی دوم را به تصویر می کشد.

پاریس رقص نور و رویاهای عاشقانه

جای پای معماری ایتالیایی در پاریس

همسر ایتالیایی هنری چهارم باغ های مشهور لوگزامبورگ که به تمدن چهار قرن پیش باز می گردد را بنا کرده و امروزه بصورت رایگان در معرض دید عموم قرار دارد. در حال حاضر این کاخ محل سنای فرانسه است. در کنر رود سن بنایی دیدنی مانند گوتیک اروپایی با پنجره های وسیع به چشم می خورد که همان کلیسای کاتولیک رومی است که به کلیسای نوتردام مشهور است و وقایع بزرگی را در بطن خود جای داده است. از جمله این وقایع می توان به مراسمات ازدواج و تاج گذاری فرمانده هان و ژنرال ها اشاره کرد. کلیسای غار مانند و کلیسای سکره کر از دیگر کلیساهای مشهور پاریس است. مجموعه دیزنی لند پاریس دارای امکانات رفاهی همچون شهر بازی و رستوران است و سالانه مقصد بسیاری از مسافران و تورهای گردشگری بوده است.

پاریس رقص نور و رویاهای عاشقانه 

کمی شبیه به خیابان جمهوری

شانزه لیزه یکی از اصلی ترین و اکازیون ترین خیابان پاریس است که از نظر فرانسویان زیباترین خیابان جهان است و علت آن کافه ها و فروشگاه های متنوع و پر زرق و برق می باشد. مکان جالب دیگری که مورد توجه تور خارجی و حتی تور داخلی و خود فرانسوایان است باغ تویلری که کاخی با قدمت بیش از دویست سال است که توسط کاترین دومدیچی ساخته شده است. این کاخ مخروبه که ساختمان های بلند و باریک دارد و در اطراف آن باغ های زیبایی که تفریگاه فرانسوی ها است وجود دارد و مورد توجه گردشگران در این ناحیه قرار می گیرد. احتمالاً با شنیدن نام شانزه لیزه و مغازه ها به یا خیابان جمهوری تهران و پاساژی به همین نام خواهید افتاد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها