پارک ۱۷ شهریور سمنان

از شهرهای ایران که به خاطر قدمت طولانی در میان مردم شهرت پیدا کرده است، می توانیم به شهر سمنان اشاره کنیم. مورخان این شهر را مربوط به دوران مادها و پارت ها می دانند که در نزدیکی کوه های البرز واقع شده است. از بزرگانی که در این شهر زاده شده اند می توانیم به مشتاق سمنانی، مُلا غلام حسین هراتی و شهاب سمنانی اشاره کنیم که در زمینه های مختلف فرهنگی فعالیت داشته اند. از جمله این آثار که توسط الهام۲۴ به شما عزیزان معرفی می شود، می توانیم به پارک ۱۷ شهریور سمنان اشاره کنیم. یکی از زیبایی های طبیعی که در حوالی سمنان واقع شده پارک هفده شهریور می باشد که در متن زیر مختصری درباره آن توضیح می دهیم.

پارک 17 شهریور سمنان

مزایا و موقعیت پارک ۱۷ شهریور

قرار گرفتن یک فضای طبیعی و سرسبز در میانه راه نزدیک به شهر سمنان باعث شده تا مسافران زیادی این پارک زیبا را برای استراحت و رفع خستگی انتخاب کنند. امنیت مناسبی که در فضای پارک موجود است می تواند برای مسافرانی که مسیری طولانی را رانندگی کرده اند و به دنبال جایی می گردند که شب را آسوده در آن بگذرانند، گزینه مناسبی می باشد. شاید عمده دلیلی که مردم در سفر به سمنان از این پارک سرسبز دیدن می کنند، فراهم آمدن امکانات مناسب برای رفاه حال گردشگران و بازدید کنندگان می باشد. از جمله این موارد می توانیم به رستوران مجللی که انواع غذاهای بومی و محلی در آن طبغ می شود اشاره کنیم که بوی غذا هوش را از سر هر شخص گرسنه ای می برد. همچنین می توانید از طبیعت بکر و سرسبز این فضا نیز لذت ببرید و برای مدتی از دود و آلودگی شهر دور باشید.

پارک 17 شهریور سمنان

امکانات پارک

آنچه گردشگران راتشویق به بازدید از این پارک خارج شهر می کند وجود امکانات مختلفی از قبیل آلاچیق، چایخانه، فضایی برای نگهداری پرندگان و سرویس بهداشتی تمیز و مناسب می باشد. حتی گاهی از مجتمعی که در این فضا قرار دارند برای برگزاری مراسم جشن و شادی استفاده می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها