پارک ملی و آبشار نیاگارا قطب گردشگری دنیا

آبشار نیاگارا در شهر نیاگارا و در کشور کانادا واقع است و تور کانادا بدون بازدید از این آبشارها ناتمام می ماند. در نیاگارا جاذبه های فراوانی دیده می شود که می توان به موزه ها و پارک ها اشاره کرد. نیاگارا نیز مانند بسیاری از کشورها مهد جشنواره ها و فستیوال ها می باشد که این جشن ها نماد فرهنگ و اصالت مردمان این کشور می باشد و برای گردشگرانی که با تور خارجی از اقصی نقاط جهان به این سرزمین پهناور می آیند بسیار جالب می باشد. آبشار نیاگارا که در بین کانادا و آمریکا قرار دارد از سه بخش آبشار نعل اسبی، آبشار آمریکایی و آبشار نقاب عروس تشکیل شده است. در نیاگارا غارهایی وجود دارد که از سقف آنها آب سرازیر می شود و با عبور از این غارها می توانید آبشارهای فوق طبیعی را در برابر چشمان خود ببینید. در تور نیاگارا پلی زیبا به نام پل رنگین کمان وجود دارد که با قدم زدن بر روی آن می توانید از نمایی بهتر به این آبشارهای مافوق طبیعی و شگفت انگیز نگاه کنید و از منظره زیبا و بی همتای آن لذت ببرید.

 پارک ملی و آبشار نیاگارا قطب گردشگری دنیا

پارک ملی نیاگارا و بوستان هاید

آبشار نیاگارا که در پارک ملی نیاگارا قرار دارد و از سه آبشار پزرگ تا کوچک تشکیل شده است به همین جهت به این پارک، بوستان سه آبشار هم می گویند. پارک ملی نیاگارا که به ثبت میراث جهانی رسیده است دارای طبیعتی بکر و بی مانند است که تنها در رویاهایتان قابل تصور است. شهرت آبشار نیاگارا و زیبایی خارق العاده اش باعث شده گردشگران از اقصی نقاط جهان با تور داخلی و تور خارجی برای دیدن این شگفتی به سرزمین نیاگارا قدم بگذارند. پارک هاید نیاگارا را می توان به الماسی که در کنار آبشار نیاگارا می درخشد تشبیه کرد. در بوستان هاید طبیعت همچون فرشی سرسبز و رنگین از انواع گل های رنگارنگ جلوه نمایی می کند و در این بوستان که اکوسیستمی برای پرندگان می باشد انواع پرندگان بومی و مهاجر را می توان از نزدیک دید. 

 پارک ملی و آبشار نیاگارا قطب گردشگری دنیا

برج اسکای لون نیاگارا

معمولا در شهرهای برتر دنیا برجی وجود دارد که نماد آن شهر است برج اسکای لون نیز نماد نیاگارا می باشد. در برج اسکای لون رستورانی وجود دارد که در آن می توانید انواع غذاهای لذیذ آمریکایی و بین المللی را در رستورانی شیک با چشم انداز زیبای آبشار نیاگارا و نیز طبیعت بی نظیر آن نوش جان کرد. شایان ذکر است که شهر نیاگارا با اینکه کوچک است اما بسیار پر رونق می باشد و در آن انواع مغازه ها و مراکز خرید و هتل های لوکس برای رفاه حال گردشگران وجود دارد و نیز استفاده از تور مسافرتی به علت داشتن نظم در برنامه ها به گردشگران کمک می کند تا بتوانید از سفر چند روزه خود نهایت لذت و استفاده را ببرید.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها