پارک صفه اصفهان

در مورد اصفهان و تور اصفهان مطالب فراوانی را پیش از این بیان کرده ایم اما نصف جهان اماکن گردشگری بسیار زیادی را دارد که در چند و چندین مطلب نمی گنجد. یکی از دیدنی ترین اماکن شهر اصفهان که در سفر به این شهر زیبا نمی تواند از آن دیدن نکرد پارک کوهستانی صفه می باشد. پارک صفه به دلیل نزدیکی به شهر اصفهان و برخورداری از ارتفاع مناسب و تنوع پستی و بلندی های آن امکانات بسیار خوبی برای فعالیت های ورزشی تفریحی مثل پیاده‌روی، تپه نوردی، کوه نوردی و سنگ‌نوردی فراهم آورده است.

پارک صفه اصفهان

مشخصات صفه

با توجه به مطالب بالا در ادامه الهام سیر به بررسی این پارک زیبا خواهد پرداخت. به ویژه در سال های اخیر بازدید از کوهستان صفه به نحو وسیعی افزایش پیدا کرده است. صفه ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد که می تواند باعث شود بازدید کنندگان زیادی از آن دیدن کنند. یکی از ویژگی های مهم صفه وجود صخره‌های عظیم و بلند در نقاط مختلف آن است که از نظر کوهنوردی تخصصی و آموزش سنگ نوردی، امکان بسیار خوبی برای گسترش ورزش کوهنوردی در منطقه اصفهان به وجود آورده است و به همین دلیل هم اردوهای ورزشی و هم مسابقات فراوانی در آن برگزار می شود. در سالیان اخیر با تبدیل کافه خاچیک به پناهگاه و پایگاه کوهنوردی و اصلاح مسیرهای دشوار، خدمات مربوط به فعالیت های کوهنوردی بهبود نسبی پیدا کرده است.

پارک صفه اصفهان

تله کابین صفه

تله کابین صفه در ۲ خط طراحی شده است. خط اول آن از بزرگراه شهدای صفه تا گردنه باد و ۵۰ کابین ۴ نفره که امکان بازدید از بام اصفهان را برای بازدیدکنندگان فراهم می آورد و مناظر کوه صفه نظیر قلعه شاهدز، دیدنی های اطراف شهر و تنگه گردنه باد از جاذبه های طبیعی این مسیر به شمار می رود و خط دوم آن از گردنه باد به سمت قله شاهدژ با طول ۶۵۰ متر و ۶ پایه میانی می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها