پارک آبی واتربوم رویایی در واقعیت

پارک آبی واتربوم یکی از بزرگترین و محبوب ترین پارک های آبی دنیا است و همچنین بی نظیرترین پارک آبی آسیا می باشد. پارک آبی واتربوم که در جزیره کوچک اما زیبای بالی در اندونزی قرار دارد و سالانه مورد بازدید گردشگران زیادی که با تور اندونزی و تور بالی عازم این کشور می باشند قرار می گیرد. این پارک جزء پارک هایی است که برای تمامی سنین دارای امکانات مناسب می باشد و هر گردشگری متناسب با شرایطش می تواند از این تفرجگاه شور انگیز لذت ببرد. در پارک آبی واتربوم تنوع وسایل بازی و سرگرمی آبی و انواع گوناگون و متفاوت سرسره های آبی که نظیر آن را در هیچ کجای کره خاکی نمی توان یافت، وجود دارد و در تمامی آنها استانداردهای روز دنیا رعایت شده است. این پارک با امکانات رفاهی مناسبی که فراهم آورده است می تواند میزبان تعداد زیادی تور نوروزی و گردشگران خارجی باشد.

پارک آبی واتربوم رویایی در واقعیت

 

سرسره های پارک واتربوم بالی

در پارک آبی واتربوم سیزده سرسره وجود دارد که تمامی این سرسره ها تجربه خواستنی از سرعت و ارتفاع به همراه شور و هیجان هستند. این سرسره ها عبارتند از: ۱-سرسره پایپ لاین ۲- سرسره مار پیتون ۳- سرسره تفعی های سبز ۴- سرسره تند و درنده ۵- سرسره فانتستیک ۶- سرسره توئین ریسر ۷- سرسره بوآ ۸- سرسره رودخانه آرام ۹- سرسره سوپربول ۱۰- سرسره کلیماکس ۱۱- سرسره پیچ دوبله ۱۲- سرسره سقوط پرشیب ۱۳- سرسره بومرنگ می باشند. در تور بالی نباید به راحتی از کنار این سرسرها عبور کرد. تمامی این سرسره ها شور و شعفی به یاد ماندنی را همراه لحظاتی شاد برای تمامی گردشگران به همراه دارند. ضمناً سرسره فانتستیک مخصوص کودکان می باشد و طوری طراحی شده تا ایمنی آنها را حفظ کند.

تفریحات ورزشی پارک آبی واتربوم بالی

علاوه بر سرسره های هیجان انگیز و منحصر به فرد که مورد علاقه گردشگران به خصوص کسانی که با تور نوروزی و یا تور تابستان به این پارک آمده اند، می باشند، تفریحات ورزشی همچون موج شبیه سازی شده که برای موج سواری ایستاده یا خوابیده در نظر گرفته شده است و بازی واتر بلستر که نوعی بازی هدف گیری است و در نهایت بازی یورو بانجی می باشد که گردشگران را به دل آسمان پرتاب می کند و تا حدودی رویای شیرین پرواز را برای انسان تحقق می بخشد. یک استخر هم در این پارک وجود دارد که برخلاف وسایل هیجان انگیز یک محیط آرام را برای گردشگران و تورها محیا کرده است.

پارک آبی واتربوم رویایی در واقعیت

 

محوطه درمانی و آرایشی

در پارک آبی واتربوم علاوه بر تفریحات هیجان انگیز محوطه ای برای ماساژ درمانی طبی وجود دارد که علاقمندان خاص خود را دارد، زیرا نه تنها خستگی سفر بلکه خستگی چند ساله را هم از بین می برد.  یک ماساژ بسیار جالب وجود دارد که توسط ماهی ها انجام می شود که فیش اسپا نام دارد این ماهی ها با روش فوق العاده باعث جوان شدن پوست می شوند. در محوطه آرایشی امکاناتی همچون طراحی ناخن و انواع بافت مو دیده می شود و در نزدیکی آن نیز هتل های مناسبی برای اقامت وجود دارد.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها