ویزای شینگن و انواع آن

 برای سفر به کشورهای فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، اسپانیا، سوئد، سوییس و… ویزای شینگن به عنوان سند رسمی از سوی مقامات این کشورها برای افراد داوطلب صادر می شود. با داشتن ویزای شینگن اروپا به کشورهای عضو این پیمان می توانید سفر کنید. زیرا داشتن ویزا جهت سفر به کشورهای اروپایی که رویای بسیاری از ایرانیان است الزامی است. شنگن بهترین روش برای گرفتن ویزای اتحادیه اروپا است زیرا اگر این ویزای شینگن را داشته باشید سایر کشورهای اروپا نظیر سوئیس هم به راحتی به شما ویزا خواهد داد.

 ویزای شینگن را بیشتر بشناسیم

 

شرایط دریافت ویزای شینگن

گرفتن ویزای بریتانیا برای ایرانیان تقریبا مشکلی ندارد و تنها باید توان پرداخت هزینه های سفر و نیز قصد بازگشت به ایران را داشته باشید و بتوانید ثابت کنید. تعهد بازگشت به ایران با داشتن دعوت نامه از سوی فرد دعوت کننده تضمین می شود. بسیاری از تور ها در این زمینه به شما مشاوره کافی را می دهند. منطقه شینگن از ۲۶ کشور تشکیل شده که طی توافقی اعلام کرده اند که شهروندان شان بدون هیچ مشکلی و همانند یک کشور در سراسر آن ها مسافرت و گردش کنند. منطقه شینگن اکثر کشورهای اروپایی را به جز بریتانیا، رومانی، بلغارستان، قبرس، ایرلند و کرواسی را شامل می شود که در آینده این کشورها هم عضو شینگن می شوند. شهروندان سایر کشورهایی که عضو شینگن نیستند برای ورود به قلمروی کشورهای شینگن ضرورتا باید ویزای شینگن را داشته باشند هرچند که در بعضی مواقع استثنا هایی هم برای این قانون وجود دارد.

 

محدودیت های ویزای شینگن

برای سفر به کشورهای محدوده شینگن قبل از هر چیز باید به سفارت یا کنسولگری های تعیین شده مراجعه کرده و درخواست ویزا کرد لازم به ذکر است که گرفتن ویزای شینگن محدودیت خاصی دارد به طوری که تمامی مدارک باید ارائه داده شود و تمامی مدارک گفته شده را پیوست پرونده کرد و شخص از نظر مالی مشکلی نداشته باشد. با توجه به نوع ویزا که از سوی سفارت صادر شده مدت زمان اقامت در کشورهای محدوده شینگن مشخص می شود.

 

 ویزای شینگن را بیشتر بشناسیم

مزایای ویزای شینگن

همچنین داشتن بیمه مسافرتی برای تمامی روزهای اقامت در محدوده شینگن برای تمامی مسافران تور خارجی و گردشگران توریستی الزامی است این بیمه در سرتاسر منطقه شینگن اعتبار دارد و تمامی دوره های زمانی را دربر می گیرد. بلیط اینترنتی پرواز سند پذیرفته شده ای است که در مورد برنامه زمانی مشخص بصورت آنلاین قابل تایید است. ویزای شینگن چندین نوع دارد افرادی که برای تحصیل، کار یا اقامت دائم بخواهند وارد شینگن شوند باید ویزا ملی دریافت کنند و نیز افرادی که بخواهند فقط یه دوره زمانی خاص را در انجا باشند و پس از پایان دوره ملزم به برگشت به کشورشان شوند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها