ویزای تاجیکستان

ایرانیانی که قصد سفر با تور تاجیکستان را دارند باید قبل از سفر اقدام به تهیه ویزا کنند. برای اخذ ویزای تاجیکستان باید به سفارت خانه ها و کنسول گری های تاجیکستان در ایران بزنید. تاجیکستان یکی از همسایه های ایران می باشد که در آسیای میانه قرار گرفته است و با توجه به تاریخ مشترک این کشور با ایران و نزدیکی فرهنگی و تاریخی می تواند انتخاب مناسبی در تور خارجی باشد. به همین دلیل کارشناسان آژانس هواپیمایی الهام سیر در این نوشتار به بررسی چگونگی اخذ ویزای تاجیکستان پرداخته اند. مجموعه نوشتارهایی را برای آشنایی شما با انواع و چگونگی اخذ ویزای تاجیکستان بیان خواهیم کرد و امیدواریم تا انتها ما را همراهی بفرمایید.

ویزای تاجیکستان

جمهوری تاجیکستان

در مورد این کشور آسیای میانه باید اشاره کنیم که زمانی تحت سیطره امپراطوری ساسانی بوده است و پس از آن جزئی از شوروی به شمار می رفته است. بعد از این که اتحاد جماهیر شوروی دچار زوال و فروپاشی شد تاجیکستان نیز از شوروی استقلال پیدا کرد و با توجه به اماکن طبیعی و تاریخی و جاذبه های گردشگری که در این کشور وجود داشت توانست به عنوان یکی از مقاصد توریت ها خودی نشان دهد. در تور تاجیکستان می توانید از چشمه های زیبای آب گرم و نیز شهرهای بسیار زیبای این کشور بازدید کنید و هنر دوستان می توانند از مقبره مشاهیر شعر و ادب پارسی مانند رودکی در این کشور دیدن کنید و با توجه به مهمان نواز بودن مردم تاجیکستان و ارتباط خوب آنها با ایرانی ها و کنسرت های مختلفی که در این کشور برنامه ریزی می شود می توانید یک سفر خاطره انگیز و فراموش نشدنی را رقم بزنید.

ویزای تاجیکستان

ویزای تاجیکستان و انواع آن

همانگونه که اشاره کردیم برای ورود به تاجیکستان باید ویزای تاجیکستان را بگیرید و این مهم نیز با مراجعه به کنسولگری ها و سفارت خانه های تاجیکستان قایل انجام می باشد ولی نکته مهم این است که از انواع ویزا قبل از مراجعه آگاهی داشته باشید. ویزای تاجیکستان را می توان بر اساس شاخص های مختلف تقسیم بندی کرد که در نوشتار آتی انواع آن را بررسی خواهیم کرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها