ویزای اربعین

با توجه به نزدیکی ایام اربعین حسینی بحث های زیادی در مورد چگونگی اخذ ویزای اربعین و هزینه های آن در محافل گوناگون به وجود آمده است. الهام سیر با توجه به وظایف اجتماعی خود در صدد بر آمده است که در این مورد نکاتی را به عرض برساند. در سال گذشته روال صدور ویزای اربعین به این صورت بود که در گروه های چهل نفره ویزای اربعین صادر می شد. اما این مورد امسال تغییر پیدا کرده است و زائرین می توانند به صورت انفرادی برای دریافت ویزای اربعین اقدام کنند. طبق بررسی های آژانس مسافرتی الهام سیر امسال در ۱۲ استان اقدام به دایر نمودن کنسولگری های موقت برای صدور ویزای اربعین شده است. صدور ویزای انفرادی باعث سخت تر شدن کار مسئولین و آسان شدن روند اخذ ویزا برای زائرین شده است.

ویزای اربعین

خدمات رسانی و حذف دلار از روند نام نویسی اربعین

با توجه به بررسی ها صدور ویزای اربعین با افزایش نیروهای خدمات رسان و کار شبانه روزی در جریان است و با اینکه کاری سخت و طاقت فرسا بوده و تقاضای زیادی نیز برای ویزای اربعین وجود دارد اما امید است که بدون مشکل خاصی تمامی ثبت نام کنندگان ویزای خود را دریافت نمایند. همچنین هزینه ای که برای صدور ویزای اربعین اخذ می شود نیز طبق مصوبه ستاد مرکزی اربعین حسینی بوده و سازمان حج و زیارت موظف به انجام امور اربعین می باشد. نکته قابل توجه دیگر حذف دلار از فرایند ثبت نام زائرین حسینی می باشد که در ادامه به بررسی هزینه ها نیز خواهیم پرداخت.

ویزای اربعین

افزایش هزینه ویزای اربعین

سامانه سماح برای ثبت نام متقاضیان ویزای اربعین در حال فعالیت می باشد و هزینه های دریافتی این سامنه به نسبت سال قبل با افزایش روبرو بوده است. این هزینه ها ۱۹۹۵۰۰ تومان می باشد که مصوب ستاد مرکزی اربعین بوده و سازمان حج و زیارت نیز مسئول دریافت وجه می باشد. هزینه های صدور ویزای اربعین را امسال می توان به صورت ریالی پرداخت کرد و این هزینه ۱۹۹۵۰ تومانی شامل هزینه بیمه و حق الزحمه دفاتر کارگزار و نیز صدور روادید و هزینه های پزشکی می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها