ونیز شهر قایق ها

یکی از جذاب ترین اگر نخواهیم بگوییم جذابترین شهر اروپا در کشور ایتالیا قرار گرفته است. تور ونیز به عنوان یک شهر خاص و ویژه از نظر گردشگری همواره علاقه مندان زیادی دارد و در کنار سایر شهرهای ایتالیا با غذاهایی بی نظیر و معماری قرون وسطایی و رنسانسی خود می تواند یکی از مقاصد سفر برای ایرانیانی باشد که به ایتالیا سفر می کنند. ونیز را می توان یک جزیره با کانالهای فراوان آب در دل شهر که با قایق از روی آن تردد می کنند دانست. شهر ونیز نه یک جزیره بلکه شامل بیش از یکصد و بیست جزیره کوچک است که به وسیله پُل و قایل ها و انواع وسایل نقلیه آبی به هم ارتباط دارند. آژانس الهام سیر در این نوشتار ریبایی های ونیز را برای وصف انتخاب کرده است و امیدواریم تا انتها با ما همراه باشید.

ونیز شهر قایق ها

دیدنی های تور ونیز

از دینی های ونیز هر چه بگوییم باز هم نمی توانیم حق مطلب را ادا کنیم. سفر درون کانال های آب ونیز خود یکی از خاطره انگیزترین بخش های تور ونیز می باشد و در کنار آن می توانید به بازار Rialto سری بزنید و یک تجربه تکرار نشدنی را رقم بزنید. یکی از عجیب ترین مواردی که در ونیز مشاهده خواهید کرد این است که در ونیز هیچ ماشینی وجود ندارد و ساکنین شهر ونیز اجازه استفاده از ماشین را ندارند. آب و هوای بخش های مختلف ونیز در فصول مختلف بسیار دلچسب است و قدم زدن در این شهر یکی از بهترین قدم زدن های دنیا می باشد.

ونیز شهر قایق ها

آثار گردشگری و جزایر ونیز

اگر به بازدید از آثار تاریخی و معماری های زیبای این شهر علاقه دارید پیشنهاد می کنیم به مکان هایی مانند کلیساهای ونیز، میدان سن مارکو، قصر دوک-پل زیبای ریالتو-جزیره‌ی مورانو، مدرسه‌ی بزرگ سن روکو، پل Sigh، موزه‌ی Correr سری بزنید و از این مکان های توریستی و زیبا بازدید کنید. با توجه به تعداد زیادی توریست که در ایام مختلف سال به ونیز سفر می کنند این شهر به عنوان یک شهر کاملاً توریستی مطرح می باشد و درآمد بسیار زیادی نیز برای شهر ونیز و کشور ایتالیا به همراه دارد. همانگونه که اشاره کردیم در ونیز تعداد زیادی جزیره وجود دارد که برخی از انها از شهرت بیشتری برخوردارند. برای مثال جزیره مورانو به واسطه هنرمندان شیشه ساز شهرت دارد و جزیره بورانو با خانه های رنگارنگ و بافتنی هایش شهره است. همچنین اگر به سواحل علاقه مند هستید می توانید از جزیره لیده بازدید کنید که سواحل بسیار آرامش بخش و زیبایی دارد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها