ونکور و تورنتو دو شاهزاده گردشگری کانادا

تورنتو بزرگترین شهر کانادا و مرکز اونتاریو می باشد. برج سی ان تورنتو که یکی از بلندترین برج های جهان است از جاذبه های گردشگری محبوب تور کانادای شرکت الهام سیر ست. از بالای این برج دریاچه اونتاریو و آبشار نیاگارا مشاهده می شود.اگر دنبال کارهای مهیج هستید می توانید با قدم زدن در کناره های برج یک هیجان واقعی را توأم با لذت تجربه کنید. موزه رویال اونتاریو که به رم مشهور است و قلعه قرون وسطایی کازا لوما دو موزه مشهور شهر تورنتو می باشند که به طور حتم یکی از مقاصد تور کانادا هستند و مجموعه ای فوق العاده محسوب می شوند. باغ وحش تورنتو که شامل صدها نوع حیوان است و جذابترین و دوست داشتنی ترین آنها پانداها و خرس های گریزلی می باشند نیز مکان بعدی مورد توجه تور خارجی و گردشگران است.

ونکور و تورنتو دو شاهزاده گردشگری کانادا 

جذابیت های توریستی ابرشهرهای کانادا

از دیگر جاذبه های تورنتو می توان به باغ گل ادواردز که گونه های متعدد گل و درخت در آن دیده می شود، های پارک که دارای فضای سبز زیبا است و بازدید از آن برای تمام افراد رایگان است، منطقه دیستیلری که منطقه تاریخی بازسازی شده است و رستوران ها و انواع گالری ها و بوتیک ها که محلی مناسب برای قدم زدن و بازدید از گالری های هنری است. بدون بازدید از فستیوال های شهر تورنتو که در میدان دانداس و در ماه های گرم سال برگزار می شود تور تورنتو نا تمام می ماند. اما مقصد بعدی تور کانادا شهری با جاذبه های فراوان طبیعی و مصنوعی به نام ونکوور است. ونکوور مانند اکثر شهرهای جهان دارای یک برج بلندی به نام برج لوک اوت است که نماد مشهور این شهر است و در اولویت بازدید برای تور خارجی و گردشگران می باشد. در آکواریوم ونکوور که در پارک استنلی قرار دارد حیوانات قطبی تا حیوانات آمازون نگهداری می شود که به آن تنوع بسیاری بخشیده است همچنین نمایش جذاب وال ها و دلفین ها به جذابیت های این آکواریوم افزوده است.

ونکور و تورنتو دو شاهزاده گردشگری کانادا 

کانادا سرزمین آبشارها و هیجان

پارک کویین الیزابت و انواع زمین های بازی و رستوران ها و نیز پارک چینی دکتر سان یات سن که اولین پارک خارج از کشور چین است از دیدنی های جذاب ونکوور می باشند. دومین نماد شهر ونکور ساختمان دنیای علم است که به صورت ساختمان های کره طراحی شده است و برای سرگرمی و تعاملات علمی ساخته شده است. از دیگر اماکن تفریحی و دیدنی در ونکور گوه گروس که مناسب اسکی و قدم زدن است و موزه مردم شناسی می باشد. مقصد بعدی تور کانادا که برای توریست ها جذاب است پل کپیلنو است. این پل اولین و هیجان انگیزترین جاذبه گردشگری ونکوور بوده و پلی لغزنده است که با فاصله زیاد از بالای دره می گذرد و تجربه آن برای گردشگران بسیار لذت بخش است. 

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها