هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش یکی از ایرلاین‌های خصوصی ایران است که. با کجارو  همراه باشید.

در سال  ۱۳۷۱ هواپیمایی کیش ایر در منطقه آزاد کیش  شکل گرفت. شرکت هواپیمایی کیش ایر یکی از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی ایرانی است که با هدف توسعه فعالیت‌های جزیره زیبای کیش، از طریق برقراری ارتباط با مراکزاستان‌های کشور و اتصال به کشورهای حاشیه خلیج فارس تأسیس شد. 

کیش ایر پس از ثبت و دریافت مجوزهای قانونی به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش و در قالب یک شرکت سهامی خاص، فعالیت خود را از خردادماه همان سال با دو فروند هواپیمای اجاره‌ای شروع کرد. پس از طی دوره تأسیس و راه اندازی، از اواخر سال۱۳۷۲ و با تغییر مدیریت شرکت، دوران سازندگی کیش ایر آغاز شد. کیش ایر به موجب بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری قبل از سال ۱۳۹۰تعداد ۲ فروند توپولف ۱۵۴ خود را از ناوگان خارج و آنها را زمین گیر کرده است.

در حال حاضر ۱۲ فروند هواپیمای فعال از نوع فوکر و مک‌دانل داگلاس در اختیار دارد.

کلاس‌های پروازی کیش ایر شامل کلاس پروازی اقتصادی و تجاری می‌شود که کلاس پروازی تجاری این شرکت در مسیر تهران- کیش- تهران و تهران- مشهد- تهران صورت می‌پذیرد.

کیش ایر به مقاصد داخلی آبادان، جزیره ابوموسی، اراک، اهواز، بندرعسلویه، بندرعباس، اصفهان، کرمان،کرمانشاه، جزیره کیش، بندرماهشهر، مشهد، رشت، جزیره قشم، شهرکرد، شاهرود، شیراز، تبریز، تهران، زنجان پرواز دارد.

از مقاصد خارجی که هواپیمایی کیش ایر پرواز دارد میتوان جمهوری آذربایجان، باکو، عراق، بغداد، عمان، خصب، سوریه، دمشق، ترکیه، امارات متحده عربی را نام برد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها