هواپیمایی کاسپین

اولین شرکت خصوصی در صنعت حمل‌ونقل هوایی کشور هواپیمایی کاسپین است که  در سال ۱۳۷۲ تأسیس شد و فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مسافرتی با ۴ هواپیما از نوع یاک ۴۲ شروع کرد. این شرکت با استفاده  از تجربه ۲۳ ساله و برخورداری از کارمندان متخصص و متعهد توانسته است در کنار توسعه فعالیت‌های خود  در ابعاد مختلف ، به افتخارات ویژه‌ای در این راستا دست پیدا کند.

هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی کاسپین

به مرور زمان از سال ۱۳۷۹ پنج فروند هواپیمای ملکی از نوع توپولوف ۱۵۴ به ناوگان شرکت اضافه شد.

اینک  شرکت هواپیمایی کاسپین با برخورداری از ناوگان هواپیماهای MD و بوئینگ ۷۳۷ در مسیرهای پروازی داخلی و بین‌المللی به ارائه خدمت می‌پردازد و بر اساس چشم‌انداز تدوین شده و با در نظر قرار دادن رقابت سالم با سایر شرکت‌های هواپیمایی برنامه‌ریزی‌های لازم را برای دستیابی به هدف رسیدن به یکی از سه شرکت هواپیمایی برتر کشور انجام داده و قدم های مثبتی را در این مسیر در بخش‌های مختلف بازرگانی، عملیات پروازی، آموزش، فنی و مهندسی و پشتیبانی برداشته است.

از جمله این موفقیت‌ها می‌توان به توسعه ناوگان هوایی کشور در تایپ جدید بوئینگ ۷۳۷ و دریافت مجوزهای لازم در این زمینه اشاره کرد؛ به گونه‌ای که شرکت هواپیمایی کاسپین اولین دارنده هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ ملکی عملیاتی در کشور، تنها مرکز نگهداری و تعمیرات بومی تایپ هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ و اولین مرکز آموزش این تایپ در سطوح خلبان، مهماندار و تکنسین‌های فنی می‌باشد.

در حوزه سامانه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، شرکت هواپیمایی کاسپین از سال ۱۳۹۳ اقدام به طراحی و استقرار مجموعه سامانه‌های یکپارچه سیمرغ به عنوان تنها مجموعه سامانه یکپارچه بومی در صنعت هوانوردی کشور شامل زیرسامانه‌های متعدد رزرواسیون و فروش، مدیریت پذیرش مسافر (DCS)، مدیریت ناوگان و کرو، نگهداری و تعمیرات، ترانسپورت و … نموده است که این سامانه‌ها هم‌اکنون در مجموعه‌های ذی‌ربط مورد استفاده عملیاتی قرار می‌گیرند و به اذعان کارشناسان امر، رقیبی جدی برای سامانه‌های خارجی مشابه به شمار می‌روند.

در بخش نگهداری و تعمیرات ناوگان نیز با تلاش‌های صورت پذیرفته در شرکت، هم‌اکنون مفتخریم کلیه امور نگهداری و تعمیرات هواپیماها تا سطح چک C در محل آشیانه شرکت و با بهره‌مندی از توان مهندسین پرافتخار این مجموعه صورت می‌پذیرد و این خود برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت هواپیمایی کاسپین می‌باشد که اشاره به تمامی این دستاوردها در این فرصت نمی‌گنجد.

هم اکنون این شرکت هواپیمایی در هفته بیش از ۳۰۰ پرواز داخلی و خارجی دارد.

آدرس: جاده مخصوص کرج تهرانسر بلوار گلها پشت کلانتری ۱۵۰ کوچه هواپیمایی کاسپین

شماره تماس های شرکت هواپیمایی کاسپین: 

هواپیمایی کاسپین

تلفن

نمابر

دفتر مدیر عامل

۴۸۰۶۳۱۵۰ –۱۵۱

۴۴۵۶۱۱۱۲

حراست

۴۸۰۶۳۱۱۹

۴۴۵۲۱۹۰۹

فن آوری اطلاعات و ارتباطات

۴۸۰۶۳۱۰۳

۴۴۵۹۲۵۰۶

عملیات

۴۸۰۶۳۳۱۲

۴۴۵۲۴۹۴۱

آموزش

۴۸۰۶۳۱۷۸

۴۴۵۹۲۹۲۴

فنی ومهندسی

۴۸۰۶۳۱۲۵

۴۴۵۱۴۶۹۸

اداری

۴۸۰۶۳۱۳۵

۴۴۵۳۵۰۵۹

کیترینگ

۴۸۰۶۳۱۶۰ – ۳۶۰

۴۴۵۹۲۵۷۸

بازرگانی

۴۸۰۶۳۱۶۹

۴۳۸۵۰۹۲۰

خدمات فرودگاهی

۴۸۰۶۳۱۳۹۳۳۹

۴۴۵۵۹۲۶۴۳

حقوقی

۴۸۰۶۳۱۰۵۳۰۵

۴۴۵۹۲۶۷۵

مالی

۴۸۰۶۳۳۴۴

۴۴۵۲۱۹۰۲

روابط عمومی

۴۸۰۶۳۱۳۸۳۳۸

۴۴۵۳۵۰۵۰

دفتر مرکزی فروش

۴۴۵۱۴۷۰۱۳

۴۴۵۹۲۷۰۵

دفتر فروش فرودگاه مهرآباد

۶۱۰۲۳۳۷۹

۶۶۰۱۷۹۹۱

دفتر فروش فرودگاه امام(ره)

۵۵۶۷۸۱۹۱

۵۵۶۷۸۱

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها