هواپیمایی قشم ایر

قشم ایر پیش از واگذاری به مجموعه هولدینگ سورینت در سال ۱۳۷۲ با اجاره کردن هواپیما فعالیت پروازی خود را آغاز کرد. از سال ۱۳۷۵ با بستن  قرارداد اجاره با مالکین هواپیماهای مسافربری بزرگ پروازهای خود را در مسیرهای دبی، قشم و دیگر شهرهای ایران انجام داده است. در ابتدا پروازهای مسافربری این شرکت با دو فروند هواپیما شروع شد و شرکت توانست تا سال ۱۳۷۹ تعداد ۷ فروند هواپیما در اختیار گیرد. در سال ۱۳۸۵ مالکین تصمیم به واگذاری شرکت نمودند.  در سال ۱۳۸۸ شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم مالک این شرکت گردید.  و با افزایش ناوگان پروازی خود و طی مراسم افتتاحیه رسمی با نام جدید” هواپیمایی قشم” و دستورالعمل کاری جدید و با در اختیار گیری کادر مدیریتی و پرسنل مجرب فعالیت خود را آغاز کرد. پس از آن این شرکت با تغییر کد سه حرفی ایکائو از IRQ (فراز قشم) به QSM (قشم ایر) با کد جدید در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. نهایتاً این شرکت در سال ۱۳۹۳ به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران  واگذار گردید.

در حال حاضر این شرکت با به کارگیری ناوگانهای مختلف و با استفاده  از هواپیماهای دوربرد وهمچنین هواپیماهای برد متوسط   با ارائه بیش از ۳۰۰۰ صندلی امکان پرواز به کلیۀ فرودگاه های داخل کشور و فرا منطقه ای را دارا می باشد. استقرار سیستم های نوین فروش و  بازرگانی و هم چنین ارائۀ خدمات درون پروازی متفاوت و با بالاترین استانداردهای کیفی و ایمنی در دستور کار شرکت قرار دارد.

هواپیمایی قشم ایر
هواپیمایی قشم ایر

خدمات هواپیمایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم به منظور آسایش و رفاه مسافران گرامی شرایطی را فراهم آورده است که بتوانند بدون مراجعه حضوری به دفاتر خدمات مسافرتی مستقیماً اقدام به تهیه بلیط نمایند. با راه اندازی سامانه ۴۷۶۴ این هواپیمایی به نشانی www.4764.ir و با توجه به برنامه های پروازی زمان بندی شده مسافران می توانند بلیط مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان رزرو و خریداری نمایند. لازم به ذکر است سامانه ۴۷۶۴ در ۲۴۴ ساعت شبانه روز خدمات خرید بلیط آنلاین را ارائه می دهد.

به کارگیری منابع انسانی جوان، در کنار نیروهای با تجربه و عالم به علم روز از مزیت های شاخص شرکت میباشد. 

 سیر مراحل آموزش و تخصص هایی مانند خلبانی، مهندسی و تعمیر و نگهداری هواپیما، بازرگانی و عملیات زمینی و خدمات پرواز با بهترین کیفیت و در موسسات آموزشی مورد تایید برای پرسنل شرکت صورت می پذیرد.

 مسیرهای پروازی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم تا کنون به ۲۱ مقصد بین المللی و ۱۹ مقصد داخلی پرواز داشته است.

 

مسیرهای آتی قشم ایر

تهران-هامبورگ-تهران

تبریز-هامبورگ-تبریز

تهران-صوفیا-تهران

تهران-بروکسل-تهران

 

دفتر نمایندگی: تهران، جاده مخصوص کرج، روبرو سه راه فرودگاه، خیابان شهید ریاحی، پلاک ۱۲

 

تلفن تماس: ۹۸۲۱۴۷۹۹۹+ و  ۹۸۲۱۴۲۷۳۸۸۸۸+

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها