هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال ۱۳۸۴ با ثبت در منطقه آزاد اروند  از ایرلاین های خصوصی و نسبتا جوان که  با ورود دو فروند هواپیمای توپولوف فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۶ دو فروند هواپیمای بویینگ MD به ناوگان خود اضافه کرد. 

با توجه به ثبت شرکت زاگرس در منطقه اقتصادی اروند و تعهد آن به خوزستان اولین پرواز زاگرس در سال ۸۶ در مسیر تهران – اهواز – تهران صورت پذیرفت.

آشنایی با هواپیمایی زاگرس

اولین پرواز بین‌المللی زاگرس در سال ۱۳۸۷ با پرواز در مسیر تهران – دمشق انجام شد. در حال حاضر این شرکت یکی از هواپیماهای خود با ریجیستر EP-ZAD را از خط پرواز خارج نموده و از قطعات آن برای سایر هواپیماهای MDD استفاده می‌نماید. در حال حاضر این شرکت دارای ۱۹ فروند هواپیما، شامل ۱۰ فروند ایرباس ای۳۲۰، ۱ فروند ایرباس ای۳۱۹،۲فروند ایرباس ای ۳۲۱ ، ۳ فروند مک‌دانل داگلاس ام‌دی۸۳ و ۵ فروند مک‌دانل داگلاس ام‌دی-۸۲ است.

هواپیمایی زاگرس
هواپیمایی زاگرس

خدمات هواپیمایی زاگرس

با ممنوعیت پرواز هواپیماهای شرقی و به ویژه توپولف، مدیران شرکت تصمیم به ورود هواپیمای امن و غربی مکدانل داگلاس (که با توجه به خرید این شرکت توسط کمپانی بوئینگ به بوئینگ ام دی معرف شد) آمریکایی گرفتند. زاگرس در مدت زمان کوتاهی تعداد هواپیماهای خود را به نه فروند رساند و علاوه بر اهواز در مسیرهای مشهد، کیش نیز شروع به پرواز نمود. زاگرس اولین پرواز بین‌المللی خود را در سال ۸۷ در مسیر تهران دمشق تهران آغاز نمود و بعدها در مسیرهای دبی، استانبول، آنتالیا نیز اقدام به دایر کردن خط هوایی نمود. در حال حاضر زاگرس رفته‌ رفته در بین بزرگان این صنعت جای پای خود را محکم نموده است و به اکثر فرودگاه‌های کشور پروازهای چارتری و سیستمی برقرار کرده است و با نگرش امنیت و آسایش مسافران می‌کوشد بهترین و امن‌ترین پروازها را برای مسافرین و تورهای هوایی ایجاد نماید.

نشانی : تهران بزرگراه محمدعلی جناح جنوب، خیابان سازمان آب دوم، کوچه نیرو، پانزده متری سازمان آب دوم پلاک ۱۶ کد پستی : ۱۴۸۱۶۵۳۹۸۳

تلفن دفتر مرکزی : ۴۴۰۸۱۲۶۸ – ۰۲۱

تلفن دفتر ترافیک مهرآباد : ۶۱۰۲۳۵۹۷ – ۰۲۱

فکس : ۴۴۰۸۱۸۵۲ – ۰۲۱

ایمیل :[email protected]

پاسخگویی به شکایات :۴۴۰۸۱۸۵۲ – ۰۲۱

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها