هواپیمایی تابان

شرکت هواپیمایی تابان  یکی از جدیدترین شرکت‌های هواپیمایی خصوصی جدید در  ایران است.

شرکت هواپیمایی تابان توسط خلبان اصغر عبدالله‌پور و با مشارکت منطقه ویژه اقتصادی سرخس و شرکت سهامی توس گستر فعالیت خود را آغاز کرد.این شرکت در سال ۱۳۸۴ موفق به کسب مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری ایران شد و از سال ۱۳۸۵ پروازهای خود را به طور رسمی آغاز کرد. آمارها نشان از برتری خدمات کیترینگ شرکت هواپیمایی تابان می دهد. 

از بدو تاسیس و شروع پروازها تمامی فعالان پروازهای این شرکت توانستند زمینه پروازهای داخلی و خارجی را با قید رضایت مشتریان فراهم کنند؛ افزایش و ارتقاء ناوگان و سرویس دهی متناسب با انتظارات مسافران با هدف ارتقاء و جلب رضایت بیشتر از مشهد به نقاط مختلف انجام دهند.

هواپیمایی تابان
هواپیمایی تابان

مقصدهای پروازی هواپیمایی تابان به فرودگاه اهواز،فرودگاه اصفهان ،فرودگاه خرم آباد، فرودگاه کیش، فرودگاه مشهد، فرودگاه رشت، فرودگاه شیراز، فرودگاه تبریز، فرودگاه مهرآباد تهران، فرودگاه امام خمینی، فرودگاه یزد ،فرودگاه زاهدان ، همچنین به فرودگاه کشورهای عراق، پاکستان، روسیه، ترکیه ،گرجستانو ارمنستان می باشد.

ایمنی و سلامت پروازها از اصول مطرح در حمل و نقل هوایی است که صراحت مقررات ایکائو به عنوان مرجع تبیین قوانین و مقررات جهانی حمل و نقل هوایی و یاتا بعنوان مرجع گردهمایی شرکتهای هواپیمایی بر آن استوار است.فعالیت های مدیریت عالی سیستم ستادی اعم از عملیات بعنوان حساس ترین عاملان تضمین ایمنی و پشتیبانی کروی پروازی توانستند پروازهای ایمن و سلامتی را انجام دهند به گونه ای که در سخت ترین شرایط در زمان پیک پروازی از طرف سازمان هواپیمایی کشوری جزء شرکتهایی که پروازهای On Time انجام داده یاد شده است.

آدرس : تهران – شهرک اکباتان – فاز۱ – بلوار اصلی – کوچه فیات – پلاک ۱۰

آدرس دوم: فرودگاه جزیره کیش – دفتر ایستگاه شرکت هواپیمایی تابان

تلفن: ۴۴۶۶۸۲۷۷ – ۰۲۱ ، ۴۸۵۴-۰۲۱                     فاکس: ۴۴۶۳۴۱۶۸ – ۰۲۱

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها