هفت چشمه سمنان

در سفرهایی که در ماه های سرد سال بیشتر اتفاق می افتد، اکثر مسافران و گردشگران شهر های گرمسیر و جنوبی کشور ایران را به عنوان مقصد سفر انتخاب می کنند در حالی که گرمترین شهر، کشور مربوط به شهری در استان سمنان به نام شهمیرزاد می باشد. این شهر به دلیل قرار گرفتن در یک شرایط خاص آب و هوایی از دو منظره کویر و جنگل به صورت یکجا بهره می برد. قرار گرفتن شهر و ساخته شدن ساختمان ها در یک سطح شیبدار منظره زیبایی را به خیابان ها بخشیده است و سرازیر شدن چشمه هایی مانند هفت چشمه در اطراف شهر منظره بکر و زیبایی را ایجاد کرده که در کمتر جایی قابل دیدن است که الهام سیر در متن زیر درباره این مکان توضیح مختصری را ارائه می دهد.

الهام سیر مجری فروش بلیط چارتر

هفت چشمه سمنان

دیدنی های هفت چشمه

بعد از یک مسافرت طولانی و رانندگی مداوم ساکن شدن در یک طبیعت سرسبز و آب زلال جاری برای رفع خستگی گزینه مناسبی به حساب می آید. آب هفت چشمه جزو آب های سبک کشور می باشد و نوشیدن آن برای سلامتی مفید است البته این آب به دلیل داشتن املاح معدنی فواید دیگری هم دارد. جاری شدن هفت چشمه باعث شده تا در این منطقه طبیعت سرسبز و غیر قابل توصیفی پدیدار شود و در سرتا سر مسیر رود درختان گردو سر به آسمان کشیده اند، در امتداد مسیر پارک کوهستانی قرار گرفته که به زیبایی های این منطقه افزوده است.

خرید بلیط هواپیما از الهام سیر

هفت چشمه سمنان

معرفی هفت چشمه

شهر شهمیرزاد به دلیل وجود چشمه های بسیار مورد توجه گردشگران و مسافران قرار می گیرد و هر کدام از این چشمه ها زیبایی و ویژگی های خاصی دارند که با چشمه دیگر متفاوت است، برای مثال سرچشمه از کوه شیر قلعه آغاز می شود و در پایین کوه بیرون می ریزد اما هفت چشمه یک مسیر طولانی زیر زمینی را طی می کند و در یک سطح هموار تر از دل زمین خارج می شود.

تور استانبول | تور آنتالیا | تور تفلیس

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها